Counter Strike: GO
26.04.2018 16:43

Finały ESL Mistrzostw Polski na żywo w TVP Sport!

Może i wiele osób tego się spodziewało, ale… może i też nie w takim zakresie. Finały 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski, które odbędą się w katowickiej ESL Arenie, będą na żywo transmitowane przez TVP! Kilka spotkań, szczególnie w FIFA 18 oraz League of Legends zostaną pokazane na żywo właśnie na kanale TVP Sport!

Przypomnijmy, że od początku tego sezonu walki o Mistrzostwo Polski na stronie sport.tvp.pl mogliśmy oglądać spotkania w fazie grupowej Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. TVP dzisiaj poinformowało, że ich transmisje obejmują również finałowe rozgrywki, które już w maju odbędą się w katowickiej ESL Arenie.

Od 11 do 13 maja 4 najlepsze zespoły CS:GO i LoL oraz 8. najlepszych zawodników w FIFA18 będą walczyć w finałach rozgrywek, których wartość wynosić będzie ponad 300 000 zł! Co ważniejsze zwycięzca w CS:GO zdobędzie miejsce w ESEA MDL Season 28, na mistrzów League of Legends czeka awans do European Masters, natomiast triumfator w FIFA 18 zakwalifikuje się na FIFA Global Series Playoffs.

Zmagania w Katowicach mają już swój harmonogram. Dlatego też w piątek rozegrane zostaną półfinały turnieju League of Legends, w sobotę wyłonimy Mistrza Polski w FIFA 18 oraz dojdzie do półfinałowych potyczek w Counter-Strike: Global Offensive. W niedzielę czekają nas wielkie finały CS:GO i LoL. Na ten moment pewni swojego występu w Katowicach są: Illuminar Gaming (League of Legends), AGO Esports (Counter Strike: Global Offensive).