Counter Strike: GO
16.04.2018 17:53

AGO Esports i Team Kinguin zagrają w kwalifikacjach do 5 sezonu StarLaddera !

Dwie polskie drużyny powalczą dzisiaj w kwalifikacjach do 5 sezonu StarLadder i-League StarSeries !

AGO Esports i Team Kinguin to dwie drużyny, które mają szansę na awans do turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 5. Najpierw jednak muszą pokonać swoich rywali w grupie i zająć pierwsze, bądź też drugie miejsce w swojej grupie.

Warto dzisiaj wieczorem kibicować dwóm polskim drużynom, które powalczą w swoich grupach kwalifikacyjnych o wyjazd na turniej StarLadder i-League StarSeries Season 5. AGO Esports jest w grupie A, natomiast zespół Wiktora „TaZ” Wojtasa w B.

Grupy:

Grupa A Grupa B
Windigo Gaming Singularity Esports
AGO Esports GODSENT
Extatus Team Kinguin
Sprout Red Reserve

Rozkład dzisiejszych spotkań:

AGO Esports vs. Extatus, godz. 20:00 (BO3)
Team Kinguin vs. GODSENT, godz. 21:00 (BO3)

AGO Esports w swojej grupie zagra przeciwko Pawłowi „Innocent” Mockowi, który obecnie reprezentuje barwy drużyny niemieckiej – Sprout. Pierwszym rywalem Polaków będzie zespół Extatus, czyli połączenie czesko-słowackie. Dodatkowo, AGO zagra z Windigo Gaming, czyli Bułgarom. Rywale Damiana „Furlan” Kisłowskiego i jego drużyny są wymagający, to nie ulega wątpliwości, ale myślę że dadzą radę.

Team Kinguin też ma dość wymagających przeciwników, chociażby świetnie grający Szwedzi z GODSENT, którzy wyeliminowali wczoraj właśnie AGO Esports z awansu do DreamHack Austin. Nie wiadomo, jak potoczy się mecz przeciwko Red Reserve oraz Singularity, bo te zespoły także potrafią grać bardzo dobrze.