Counter Strike: GO
12.04.2018 20:56

Virtus.pro zostaje pokonane przez HellRaisers w GG:Origin !

Virtus.pro zagrali w meczu o 3. miejsce w turnieju online GG:Origin. Przeciwnikami Polaków była europejska formacja HellRaisers

Virtus.pro mecz o 3. miejsce przeciwko HellRaisers rozaczęli po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową, 1:0 oraz kolejne trzy rundy, 4:0. Jednak po chwili to Polacy powracali do meczu, wygrywając kolejne rundy, tym samym doprowadzając do remisu, 4:4 a następnie wychodząc na prowadzenie, 5:4. Tym prowadzeniem mogli cieszyć się tylko przez chwilę, bo ponownie ich rywale wygrali rundę, 5:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Virtus.pro

Po zmianie stron, HellRaisers wygrali rundę pistoletową i ponownie był remis, 8:8. Po wygranej rundzie pistoletowej, zespół Kirilla „Ange1” Karasiowa wyszedł na znaczne prowadzenie, 8:12. Widać było, że podopiecznym Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego gra nie wychodzi – chociaż w momencie pisania tych słów – Virtus.pro wygrali rundę, 9:12.  Końcówka meczu należała jednak do zawodników HellRaisers, którzy pokonali Virtus.pro 16:10.

Virtus.pro vs. HellRaisers 10:16 – Cobblestone

Dobry Train

Drugą mapą pojedynku był Train, Virtus.pro rozpoczęli ten mecz jako drużyna broniąca, wygrywając rundę pistoletową, powiększyli swój dorobek punktowy i to zdecydowanie, 8:1. Jednakże HellRaisers ponownie wygrali rundę, 8:2, a później kolejną, 8:3. Powoli drużyna Vladyslawa „Bondik” Nechyporchuka robiła powrót do tego meczu. Chociaż pierwsza połowa zakończyła się pozytywnym wynikiem dla zespołu prowadzonego przez Filipa „Neo” Kubskiego, to jednak przeciwnicy pokazali dobrą grę, ale w ostateczności to Virtus.pro triumfowali na mapie drugiej, wygrywając ze swoim przeciwnikiem wynikiem 16:13.

Virtus.pro vs. HellRaisers 16:13 –  Train

Decydująca mapa – Mirage

Trzecia i zarazem decydująca mapa Mirage rozpoczęła się bardzo dobrze dla zawodników HellRaisers, którzy zaraz po wygraniu rundy pistoletowej, podwyższyli swoje prowadzenie do wyniku 8:0. Dopiero wtedy Virtusi wygrali pierwszą rundę, 8:1, a następnie kolejne cztery, 8:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:9 dla HellRaisers.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrali gracze drużyny HellRaisers, czym powiększyli swoje prowadzenie, 11:6. Sytuacja w polskiej formacji nie wyglądała zbyt dobrze. Ten wynik był bardzo słaby dla Virtusów. Ange1 i jego drużyna zagrała zdecydowanie lepiej i to do nich należała końcówka spotkania na trzeciej mapie. Virtusi przegrywają z HellRaisers wynikiem 16:8.

Virtus.pro vs. HellRaisers 9:16 – Mirage