Artykuły
10.04.2018 10:18

Izak skomentuje cztery spotkania piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji!

Wszyscy chyba pamiętają, jak np. podczas Mistrzostw Świata Europy TVP zaprosiła Piotra „Izaka” Skowyrskiego do komentowania spotkań Polskiej Reprezentacji, jak i też wcześniej spotkań sparingowych. Wszyscy, którzy lubią komentarz najbardziej rozpoznawalnego polskiego streamera, będą zadowoleni, ponieważ skomentuje on kolejne spotkania, tym razem podczas Mistrzostw Świata w Rosji, które rozpoczną się już w czerwcu tego roku.

Wszystko wyjaśniło się podczas audycji w portalu weszło.fm. W niej Izak przekazał informację, że ponownie usłyszymy go jako komentatora sportowego. Piotr „izak” Skowyrski podczas mundialu w Rosji skomentuje na pewno cztery spotkania. Dwa z nich ze studia w Warszawie, natomiast na pozostałe dwa poleci do Rosji i będzie je komentował z samego stadionu!  Na ten moment nie wiadomo jednak, jakie to będą spotkania.

Mistrzostwa Świata w Rosji rozpoczną się 14 czerwca w Moskwie, gdzie gospodarze zmierzą się z Arabią Saudyjska. Polska Reprezentacja trafiła do grupy H, gdzie zmierzą się z Senegalem (19.06 17:00), Kolumbia (24.06 20:00) oraz Japonią (28.06 16:00).