Counter Strike: GO
07.04.2018 22:41

Porażka Virtus.pro z Fnatic w Esports Championship Series Season 5

Virtus.pro w lidze Esports Championship Series Season 5 podjęło Fnatic

Swój mecz na pierwszej mapie, Cobblestone, Virtus.pro rozpoczęli po stronie atakującej i przegrali rundę pistoletową, 1:0. Po przegranej, pierwszej rundzie, Szwedzi wyszli na prowadzenie dwie rundy prowadzenia, 3:0. Słabszy początek dla Polaków, 4:0. Fnatic wygrali kolejne rundy i wynik był zupełnie niekorzystny dla polskiej formacji, 8:0. Spotkanie wyglądało bardzo źle, 9:0. Szwedzki zespół dominował na mapie w każdym aspekcie gry. Dopiero w 13 rundzie, Virtusi zdobyli pierwszy punkt, 12:1. Pierwsza połowa została wygrana przez Fnatic wynikiem 14:1.

Po zmianie stron, lepsi w rundzie pistoletowej byli zawodnicy zespołu ze Szwecji, 15:1. W pewnym momencie, drużyna z Polski zrobiła krok na przód, wygrała cztery rundy z rzędu, 15:4. W rezultacie to Fnatic wygrało swoje spotkanie wynikiem 16:4.

Virtus.pro – Fnatic 4:16 – Cobblestone

Pora na mapę Mirage

Druga mapa, Mirage, Virtus.pro po stronie broniącej, przegrali rundę pistoletową, 1:0. Słabszy początek dla Polaków, ale po chwili powrócili do meczu, zbliżając się do swoich rywali, 3:2. Przez chwilę Szwedzi byli na prowadzeniu, 5:2, ale to się zmieniło i ponownie polska formacja wróciła do odrabiania strat, 5:4, a po chwili był remis, 5:5. Virtusi wyszli na prowadzenie, 5:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Fnatic.

Druga runda pistoletowa wpadła na konto zawodników ze Szwecji, tym samym ich przewaga powiększyła się do dwóch rund, 9:7. Golden jego drużyna dominowała w drugiej połowie, 11:7. Szwedzcy gracze co prawda wygrali swoje rundy, ale później ponownie Polacy zaczęli wracać do odrabiania strat i to się udało, 11:10. Virtus.pro zbliżyli się do swoich rywali. Końcówka meczu dla Fnatic, które w rezultacie okazało się lepszą drużyną, 16:11.

Virtus.pro – Fnatic 11:16 – Mirage