31.03.2018 14:32

Copenhagen Games 2018: Team Kinguin przegrywa z Heroic

Team Kinguin musieli uznać wyższość swojego rywala z Danii – Heroic i ostatecznie przegrali wynikiem 2:0 w mapach

Team Kinguin ze słabym początkiem, dobry powrót do meczu, ale w rezultacie porażka

Team Kinguin walczyło o wyjście z grupy przeciwko duńskiemu Heroic. Polacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej. Runda pistoletowa została wygrana przez Duńczyków, 1:0 i następne dwie rundy, a więc było 3:0. Jednakże zespół Wiktora „TaZ” Wojtasa w odpowiedział, 3:1. Polska ekipa dołożyła jeszcze jedną rundę, 3:2, ale później Moddii i jego drużyna doskonale radziła sobie w dalszej fazie meczu, zdobywając kolejne rundy, 8:2. Spotkanie uciekało polskiej formacji, przegrywali rundy, aż 10:2. W końcowej fazie pierwszej połowy, zespół z Polski wygrał jeszcze jedną rundę, 3:10, ale i tak było to bardzo wysokie prowadzenie Heroic, 12:3. Druga połowa rozpoczęła się od wygrania rundy pistoletowej przez zespół Heroic, 13:3.
Dość szybko rozegrali to Duńczycy. Teraz to Team Kinguin miał duży problem.  Końcówka pierwszej mapy, zdecydowanie dla Heroic, którzy po wygraniu drugiej rundy pistoletowej, pewnie zdobywali kolejne rundy i dążyli do zwycięstwa na Mirage. W końcu jednak Polacy odpowiedzieli, 14:4, ale czy to był ten moment na powrót?

Wydawało się, że tak bowiem Karol „Rallen” Rodowicz i ekipa powracali do meczu, wygrywając rundy, 14:7. 15 punkt wpadł na konto podopiecznych Luisa „Peacemaker” Tadeu. Wtedy gra zespołu Rallena zupełnie się zmieniła i zbliżyli się do swoich przeciwników do dwóch punktów, 13:15.

Powrót do meczu jak najbardziej udany. Niestety, ale Kinguin musiało uznać wyższość rywali, 16:14.

Bardzo słaba gra zespołu Kinguin na Nuke

Druga mapa to Nuke, tutaj Team Kinguin zaczęli grę po stronie broniącej, ale niestety przegrali rundę pistoletową, 1:0 co wykorzystali ich przeciwnicy zdobywając rundę na 2:0. Już na początku spotkania, Heroic wyszli na prowadzenie 5:0.
Dopiero w 6. rundzie, polska formacja zdobyła pierwszy punkt, 5:1. Jednak prowadzenie podwyższali przeciwnicy z Danii. Polski zespół wziął przerwę taktyczną, po której wygrali drugą rundę, 6:2, a później kolejną, 6:3. Słabo wyglądała gra drużyny Kinguin, natomiast duńska formacja z rundy na rundę powiększali swoją przewagę, 10:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali zawodnicy drużyny Heroic, 11:4. Wydawało się, że po tym jak Duńczycy wygrali drugą rundę pistoletową i następną, pewnie dążą do ponownego zwycięstwa na mapie, ale nie do końca, bo wtedy dobra gra Polaków spowodowała zdobycie rundy, 13:6.

W końcówce meczu, Team Kinguin nie dał rady pokonać Heroic. W ostateczności przegrywają także drugą mapę wynikiem 16:6.