World of Warships
18.01.2016 15:03

„PROJEKT R” STARTUJE W WORLD OF WARSHIPS JUŻ DZIŚ

Wargaming wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, ogłosił dzisiaj uruchomienie kolejnego trybu gry dla społeczności graczy World of Warships.

„Projekt R” bo tak nazwano nową formę zmagań w „statkach”, koncentrować będzie się na  wykonywaniu specjalnych misji, które pozwolą na uzyskanie pereł. Ilość zdobytych przedmiotów, będzie decydować o tym, jaką nagrodę otrzymamy. Twórcy jako rekompensatę za podjęcie trudu przewidzieli kredyty, konta premium, kamuflaże i inne dobra bazując na indywidualnym wkładzie i osiągnięciach.

 

„Projekt R to świetna okazja, aby dostarczyć świetne materiały w intrygujący sposób,”  powiedział Jacek Pudlik, zastępca producenta wydawniczego w Wargaming Europe„Ciekawi jesteśmy do czego są zdolni fani gry i którzy z nich będą wiedli prym.”

 

Warto dodać, że kluczowym będzie przekroczenie progu 10 000 000 zebranych pereł, które pozwolą na pełną rekonstrukcję niszczyciela Kamikaze. Wówczas, 200 okrętów trafi do graczy, którzy zdobyli podobny wynik, lub większy.  Na wykonanie zadania macie 6 tygodni.

WoWS_Render_Project_R_Kamikaze

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu odwiedź oficjalną stronę gry World of Warships pod adresem:  http://worldofwarships.eu