Counter Strike: GO
30.03.2018 11:07

Virtus.pro kontynuuje walkę o Intel Extreme Masters Sydney 2018!

Powoli szykujemy się do świąt, jednak… to nie jest wolne dla zawodników Counter Strike: Global Offensive. Już dzisiaj Virtus.pro kontynuuje walkę o Intel Extreme Masters Sydney 2018 w kwalifikacjach zamkniętych. Niestety z rywalizacji odpadł mix adowkacik po dość szybkiej porażce z G2 Esport.

Wczoraj informowaliśmy Was, że w ćwierćfinale kwalifikacji do Intel Extreme Masters Sydney 2018, Virtus.pro pokonało po emocjonującym spotkaniu Ninjas in Pyjamas 2:1. Więcej o tym spotkaniu znajdzie pod tym linkiem. Dzisiaj o 15:00, najlepsza Polska formacja kontynuuje rywalizację. Kolejnym rywalem… G2 Esports! Czy Virtusi pomszczą pogromców adwokacika?

Obie drużyny spotykały się między sobą wielokrotnie, jednak w tym zestawieniu (za kannyS gra mixwell), jeszcze nie mieli takiej możliwości. W tym roku mogliśmy zobaczyć rywalizację tych drużyn podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Wtedy lepsza okazała się francuska organizacja, wygrywając na mapie de_Nuke 16:12. Jak dobrze pamiętamy, wtedy Virtus.pro było w całkiem innej dyspozycji jak teraz i od tego okresu pokazują się na scenie europejskiej z coraz lepszej stronie, gdzie m.in. w ostatnim okresie pokonali lidera rankingu HLTV, czyli FaZe Clan.

Samo spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i odbędzie się w formacie BO3. Transmisję można zobaczyć m.in. na kanale ESL, który znajdziecie pod tym linkiem.

W drugim półfinale zmierzą się zespoły Astralis oraz Gambit. Ten mecz również rozpocznie się o godzinie 15:00. Do Sydney poleci najlepszy zespół kwalifikacji europejskich, a finał zostanie rozegrany również dzisiaj. Wstępnie początek jest zaplanowany na godzinę 18:00.