Counter Strike: GO
28.03.2018 19:17

AGO Esports pokonuje EPG w kwalifikacjach do IEM Sydney 2018 !

AGO Esports grali przeciwko rosyjskiej formacji EPG w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Sydney 2018

AGO Esports w dwóch mapach pokonali swoich rywali EPG i tym samym

Mirage był pierwszą mapą, na której przyszło grać obydwu ekipom. Polacy rozpoczęli to spotkanie po stronie broniącej, ale pechowo przegrali rundę pistoletową i to ich przeciwnicy wyszli na prowadzenie, początkowo 1:0 ale później przegrali kolejne rundy. W końcu jednak odpowiedzieli wygraną i już wyglądało to inaczej, ponieważ wygrywali rundy, zbliżając się powoli do swoich rywali z Rosji. Co więcej, w końcówce pierwszej połowy przegrywali 8:7, więc jak widać odrobili sześć rund.

Druga połowa zaczęła się od wygrania rundy pistoletowej i to teraz gracze AGO Esports wyszli na prowadzenie 13:8. Rosjanie przejęli inicjatywę w tym spotkaniu i to teraz oni robili powrót do meczu, 13:11. Końcówka mapy Mirage była wyrównana, ale to 15 rundę zdobyli Polacy i mieli doskonałą okazję do wygrania, co wykorzystali, 16:12.

AGO Esports vs EPG 16:12 – Mirage

Pora na drugą mapę, Cache, gdzie Polacy zaczęli mecz po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne sześć rund, 7:0. Do tego momentu było widać, że zespół prowadzony przez Mateusza „Toao” Zawistowskiego miał pełną kontrolę nad meczem oraz mapą, zdobywając następne rundy, 9:0. Dopiero w rundzie 11, Rosjanie zdobyli pierwszy punkt, 11:1, a po chwili było 11:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla AGO Esports.

Drugą rundę pistoletową wygrał polski zespół, więc mieli już dużą przewagę nad swoim rywalem, 13:3. Końcówka drugiej mapy należała do AGO, które zdobywało 15 rundę i byli o krok, by odnieść drugie zwycięstwo i tak też się stało, 16:4.

AGO Esports vs. EPG 16:4 – Cache