25.03.2018 11:24

V4 Future Sports Festival: Virtus.pro w finale !

Po bardzo długim i także trudnym czasie dla Virtus.pro, wyszli z grupy i pokonali FaZe Clan w meczu półfinałowym.

Pierwszą mapą, pierwszego meczu półfinałowego był Cache. Na ten moment czekali wszyscy kibice polskiej drużyny. Polacy wygrali rundę pistoletową, która przyczyniła się do podwyższenia swojego wyniku, co udowodnili wygrywając 7 rund i nie tracą przy tym żadnej. Jednak w pewnym momencie, zawodnicy FaZe Clan odpowiedzieli i wygrali pozostałe 8 rund. Pierwsza część spotkania lepsza dla FaZe, 8:7.

Druga połowa to ponownie wygrana przez Virtusów runda pistoletowa, więc doskonale układał się dla nich ten mecz. Zawodnicy z Polski grali bardzo dobrze, chociaż w dalszej części drugiej połowy to zespół Karrigana odrobił straty i końcówka pojedynku była wyrównana a nawet mieliśmy remis, 14:14. Dwie następne rundy wygrała drużyna Neo i w rezultacie to oni triumfowali na mapie Cache.

Przejdźmy do drugiej mapy, Nuke. Virtus.pro na tej mapie również wygrali rundę pistoletową, by następnie okazać się lepszym na force’ie przeciwników. Co więcej, Karrigan razem z kolegami odrabiali straty i byli lepsi w pierwszej połowie, 8:7. Niestety, ale runda pistoletowa w drugiej połowie została przegrana przez Polaków, ale pomimo tego, drużyna Snaxa pokazała swoją doskonałą grę i kolejną rundę wygrali.

Końcówka meczu zdecydowanie dla Polaków, 16:10.

FaZe Clan vs. Virtus.pro 14:16

FaZe Clan vs. 10:16