Counter Strike: GO
22.03.2018 19:32

Michał „Michu” Müller oficjalnym zawodnikiem Virtus.pro !

Michał „Michu” Müller oficjalnym zawodnikiem Virtus.pro. Na początku był zmiennikiem. Od dzisiaj jest oficjalnym zawodnikiem zespołu Virtus.pro

Po tym jak Wiktor „Taz” Wojtas odszedł z drużyny Virtus.pro, szukano jakichkolwiek rozwiązań aby ktoś przyłączył się do zespołu. Postawiono na młodego 21-letniego zawodnika Team Kinguin, Michała „Michu” Müllera, który przyszedł do zespołu prowadzonego przez Filipa „Neo” Kubskiego jako zmiennik i też chciał sprawdzić swoją osobę, jak zagra w takiej drużynie. Michu miał okazję zaprezentować się na dwóch turniejach LAN-owych, pierwszym z nich był występ na Ukrainie podczas StarLadder i-League StarSeries Season 4, ale niestety, tam Virtusi zagrali bardzo słabo i nie wyszli z grupy, ostatecznie odpadając. Drugim turniejem, bardzo ważnym dla Virtus.pro ale też dla polskich kibiców, czyli Intel Extreme Masters Katowice 2018. Również u siebie, na własnej ziemi Polakom nie poszło. Michał również gra razem z Virtusami w lidze ESEA.

Były zawodnik Team Kinguin, Michał „Michu” Müller od dzisiaj jest oficjalnym zawodnikiem drużyny Virtus.pro. Tak naprawdę jego pierwszy, oficjalny występ w tej drużynie już 23 marca podczas turnieju w Budapeszcie, V4 Future Sports Festival.

To, czego możemy mu życzyć w nowej drużynie to dobrej gry oraz takich samych meczów i zwycięstw. Powodzenia MICHU !

Michał „Michu” Müller skomentował całą sytuację na swoim fanpage’u:

Przechwytywanie