Counter Strike: GO
21.03.2018 11:38

TaZ MVP pierwszego tygodnia 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski!

Zakończył się pierwszy tydzień zmagań w fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski. Mimo tego, że mogliśmy zobaczyć tylko dwa spotkania to ESL postanowiło wybrać MVP! Nagroda ta powędrowała do Wiktora „TaZa” Wojtasa z Team Kinguin.

W pierwszym tygodniu na pewno oczekiwaliśmy większej ilości spotkań, jednak nie było to możliwe m.in. przez wyjazd AGO Esports do Chin na turnieje WESG oraz StarLadder ImbaTV Invitational Chongqing 2018. Tak więc do rywalizacji stanęły zespoły Team Kinguin z PACT oraz x-kom Team z tomorrow.gg.

W głosowaniu na Facebooku (oddano 774 głosy) na MVP pierwszego tygodnia najwięcej zebrał Wiktor „TaZ” Wojtas (633 głosy). Za nim znaleźli się zawodnicy: Krzysztof „stark” Lewandrowski, Michał „SOON” Wójcicki z x-kom team oraz Arek „Vegi” Nawojski z zespołu PACT.

Przypomnijmy, że w fazie grupowej 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski występuje AGO EsportsDelusion TeamPRIDE GamingTeam Kinguin (zespoły zaproszone) oraz zespoły które wywalczyły swoje miejsce w eliminacjach oraz turniejach pochodnych (tomorrow.ggButtrxltyPACTx-kom Team). Cztery najlepsze zespoły awansują do turnieju finałowego w którym zespoły zmierzą się o miejsce w 28. sezonie ESEA MD League, która to jest bezpośrednim przedsionkiem do prestiżowej ESL Pro League.