Counter Strike: GO
15.03.2018 20:05

ESEA MDL: Virtus.pro pokonuje szwedzki zespół Enyoy

Dzisiaj kolejny dzień zmagań Virtus.pro w lidze ESEA. Tym razem Polacy podejmowali Szwedów z zespołu Enyoy.

Mecz rozpoczął się na mapie de_Train. Zawodnicy Virtus.pro zaczęli po stronie broniącej i prawie wygrali rundę pistoletową, ale wtedy Markus „Pronax” Wallsten wziął wszystko w swoje ręce i wygrał rundę na 1:0. Początek zdecydowanie dla ekipy szwedzkiej, która po wygraniu pierwszej rundy, dążyła do wygrywania kolejnych i tak się stało.
Polacy przegrywali 0:5 i ten mecz trochę im uciekał.
Zespół Pronaxa w pewnym momencie wygrywał 0:6. Dopiero, kiedy rywale polskiej formacji zdobyli szóstą rundę, ci odpowiedzieli i wygrali dwie rundy, 2:6. Virtusi wracali do meczu, wygrywając rundy i zbliżyli się do swojego oponenta do jednej rundy, 5:6, a następnie 6 runda wpadła na konto polskiego zespołu. Dobra gra Neo i jego kolegów spowodowała, że teraz to oni byli na prowadzeniu, a nawet pierwsza połowa została przez nich wygrana, 9:6.

Przed nami runda pistoletowa po zmianie stron, którą wygrał zespół z Polski. Jednak następną przegrali, 10:8. Druga część meczu to bardzo dobra gra podopiecznych Kubena, w której byli zdecydowanie lepsi i tym samym pokonali Szwedów wynikiem, 16:9.