14.03.2018 21:13

ECS Season 5: podsumowanie meczów z udziałem Virtus.pro

Podsumowanie meczów z udziałem Virtus.pro. Początkowymi rywalami Virtusów był zespół Astralis oraz FaZe Clan.

Podsumowanie meczów z udziałem Virtus.pro. Liga ECS Season 5 rozpoczęła się na pewno nie tak dobrze dla podopiecznych Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego. Z czterech meczów rozegranych, wygrali tylko jeden. Chociaż mieli szansę na zwycięstwo,  w drugim meczu przeciwko Duńczykom, bo jak widzimy po wyniku, mecz był dobry w wykonaniu polskiego zespołu. Gorsze spotkanie zagrali w pierwszym meczu przeciwko drużynie Finna „Karrigana” Andersena. Wysoka przegrana, ale za pierwszą porażkę, zrewanżowali się w drugim meczu, również przeciwko FaZe, na mapie de_Train. Tam mieliśmy dogrywkę, w której to Virtus.pro okazał się lepszą drużyną i wygrał 22:20.

Data Mecz Wynik Mapa
13.03.2018 Virtus.pro vs. Astralis 8:16 Inferno
13.03.2018 Virtus.pro vs. Astralis 12:16 Cache
13.03.2018 Virtus.pro vs. FaZe Clan 8:16 Inferno
13.03.2018 Virtus.pro vs. FaZe Clan 22:20 Train

W dzisiejszym meczu, Virtus.pro zagrali przeciwko Szwedom z Ninjas in Pyjamas. W pierwszym meczu, na mapie de_Train Polacy rozpoczęli po stronie broniącej i wygrali pierwszą połowę wynikiem, 5:10. Jednak rundę pistoletową w drugiej połowie przegrali i to szwedzka formacja miała doskonałą szansę na powrót do meczu. Chociaż nie do końca, bo Virtusi grali świetnie, doskonale radzili sobie z przeciwnikami. Mecz zdecydowanie dla Virtus.pro, którzy w ostateczności pokonali Ninjas in Pyjamas wynikiem 16:7.

14.03.2018 Virtus.pro vs. Ninjas In Pyjamas 16:7 Train