Counter Strike: GO
04.03.2018 11:44

IEM Katowice 2018: przed nami mecz finałowy IEM Katowice 2018 !

Przed nami mecz finałowy pomiędzy Fnatic a FaZe Clan

Przed nami mecz finałowy pomiędzy Fnatic a FaZe Clan. Już dzisiaj o godzinie 17:00 na scenie głównej w katowickim Spodku wielki finał Intel Extreme Masters Katowice 2018. O tym, kto wygra IEM zadecyduje nie o tyle sam finał, co system mapowy.

Która drużyna wygra trzy mapy, sięgnie po puchar.

Która drużyna ma większe szanse na zwycięstwo?

Widząc aktualną formę dwóch tych zespołów, można powiedzieć że finał zapowiada się bardzo interesująco, tym bardziej że szwedzka formacja powraca do czasów swojej najlepszej gry, a wczoraj w meczu półfinałowym pokonali amerykański zespół Team Liquid wynikiem 2:0 w mapach. Co do drużyny FaZe Clan, ich rywalem w meczu półfinałowym była ekipa Astralis, ale tym razem to Lukas „Gla1ve” Rossander i jego koledzy musieli uznać wyższość FaZe. Astralis przegrało z drużyną Finna „Karrigana” Andersena wynikiem 2:0.

Będzie to rewanż za poprzedni mecz

W poprzednim meczu, Fnatic pokonało FaZe Clan wynikiem 2:0, więc możliwe że podopieczni Robbana będą chcieli się zrewanżować za porażkę.

W drużynie FaZe Clan gra były zawodnik Fnatic, Olof „Olofmeister” Kajbjer, który szwedzki zespół reprezentował od 30 czerwca 2014 roku aż do 20 sierpnia 2017 roku.