Counter Strike: GO
03.03.2018 12:55

AGO Esports pokonuje Team Kinguin w Superpucharze Polski [+GALERIA]

AGO Esports pokonuje Team Kinguin w meczu o Superpuchar Polski w Katowickim Spodku. Wygraną przekazało na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pierwsza mapa Cache bardzo dobra w wykonaniu drużyny prowadzonej przez Mateusza „TOAO” Zawistowskiego. AGO Esports wysoko pokonało swojego rywala – Team Kinguin – i do następnej mapy Inferno, podeszli jeszcze bardziej zmotywowani.

Druga mapa, Inferno, początek zdecydowanie dla AGO, które już od początku pokazało bardzo dobrą formę, a mecz rozpoczęli od strony atakującej. W pierwszej połowie, drużyna Kinguin nie mogło przeciwstawić się swoim rywalom i przegrywali, 8:2

Zespół Karola „Rallena” Rodowicza nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i zaczęli powracać do spotkania, wygrywając cztery rundy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4. Po zmianie stron, runda pistoletowa wpadła na korzyść „Pinginów„. Zdobywając kolejny punkt na korzyść ekipy Szpera, AGO zmuszone było zagrać „eco”.

Druga część spotkania nie była już tak dobra dla zespołu Furlana, bo przegrywali rundy, chociaż w pewnym momencie, kolejna runda wpadła na konto drużyny broniącej, 8:14. Wydawać by się mogło, że zdobywając 14 punkt, AGO dopełni formalności i wygra mecz, tak się jednak nie stało i mecz trwał dalej. Jeszcze w końcówce spotkania, Kinguin wygrało trzy rundy, ale to było za mało by wygrać.

Team Kinguin vs. AGO Esports 5:16 – Cache

Team Kinguin vs. AGO Esports 11:16 – Inferno