Counter Strike: GO
03.03.2018 12:06

IEM Katowice 2018: Już dzisiaj dwa mecze półfinałowe

Krótko o meczach ćwierćfinałowych

Wczorajsze mecze dostarczyły nam wielu emocji, a szczególnie pierwszy mecz pomiędzy Cloud9 a FaZe Clan, gdzie byliśmy świadkami dwóch dogrywek.

Lepsi okazali się ci drudzy, którzy pokonali swoich rywali z zza Oceanu wynikiem 22:20. Pierwsza mapa nie wskazywała na to, że pod koniec będą takie emocje. Po tym jak Amerykanie w na pierwszej mapie przegrali wysoko, bo aż 16:5, w następnych dwóch powrócili do gry i również do walki o awans do dzisiejszych półfinałów.

Na początek zagra Astralis kontra FaZe Clan

O godzinie 15:00 rozpocznie się pierwszy mecz półfinałowy, w którym Duńczycy podejmą zespół FaZe Clan. 

Duńska formacja oraz FaZe Clan prezentują bardzo dobrą formę i ten mecz może być bardzo ciekawy.

Ich mecze w fazie grupowa rozpoczęły się od pokonania australijskiego zespołu Order, 16:3, a później już w systemie BO3 pokonali Duńczyków z North 2:0. 

W drugim półfinale Europa zmierzy się z Ameryką

Historia spotkań Fnatic jest ciekawa ze względu na ich obecną formę, która jest bardzo dobra i to pokazali. Wygrali z FaZe Clan, 0:2, ale nie tylko do tego się odniosęW fazie grupowej, pierwszym przeciwnikiem zespołu ze Szwecji byli Duńczycy z Heroic, którzy musieli uznać wyższość drużyny Jespera „JW” Wecksella, 16:9.

W drugim meczu, szwedzka formacja okazała się być lepsza od G2 i pokonali ich 2:1.

W ostatnim swoim meczach, Fnatic okazało się być lepsze od FaZe Clan. Co do zespołu Liquid, rozpoczęli turniej od pokonania Gambit Esports, mecz derbowy Ameryki wygrali z Cloud9.

Dzisiejsze mecze półfinałowe:

15:00 – Astralis vs. FaZe Clan

18:50 – Fnatic vs. Team Liquid