24.02.2018 21:40

StarLadder i-League StarSeries Season 4: Natus Vincere drugim finalistą

W drugim meczu półfinałowym to Natus Vincere okazał się być lepszą drużyną i pokonali FaZe Clan

Gospodarze, czyli Natus Vincere potrzebowali trzech map, by pokonać drużynę FaZe Clan. Na mapie Inferno, zawodnicy z Ukrainy wygrali rundę pistoletową i wyszli na trzy rundy prowadzenia, ale to było tylko chwilowe, bowiem po chwili odpowiedziała drużyna FaZe. Od tej chwili, mecz zaczął być bardzo wyrównany, runda za rundę. Pierwsza część spotkania zakończyła się jedną rundą przewagi na korzyść drużyny prowadzonej przez Finna „Karrigana” Andersena, 8:7. Druga połowa meczu rozpoczęła się od wygranej przez zawodników FaZe Clan, rundy pistoletowej. W drugiej części spotkania, również mecz był wyrównany, chociaż przez chwilę to zespół Danyla „Zeusa” Teslenko wyszedł na prowadzenie, ale GuardiaN razem ze swoimi kolegami odpowiedzieli świetną grą i wygrali, 16:13.

Drugą mapą był Overpass, gdzie rundę pistoletową wygrał zespół Natus Vincere, a następnie wyszli na prowadzenie trzech rund. FaZe odpowiedziało, ale to jednak Alekandr „S1mple” Kostyliev i jego zespół okazał się być lepszy w pierwszej części, wygrywając połowę 10:5. Druga pistoletówka również wpadła na konto gospodarzy, tym samym powiększyli swoje prowadzenie w meczu, ostatecznie, zwyciężając 16:7.

Ostatnia mapa, Train. FaZe wygrali rundę pistoletową, ale w następnej to Na’Vi odpowiedziało i był remis. Przez chwilę Karrigan razem z drużyną byli na prowadzeniu, bo ponownie gospodarze zremisowali. Pierwsza połowa wygrana przez Natus Vincere, 9:6. Druga część meczu, to wygrana runda pistoletowa przez Zeusa i kolegów. Ten wynik był coraz gorszy dla zawodników FaZe, którzy nie dali rady pokonać zawodników z Ukrainy, 16:7.