Źródło obrazu: HLTV.org
24.02.2018 17:31

StarLadder i-League StarSeries Season 4: Mousesports pierwszym finalistą

Pierwszy mecz półfinałowy za nami. Mousesports po trzy mapowym pojedynku, okazało się być lepsze od Team Liquid

W pierwszym meczu, Mousesports okazało się być ostatecznie lepsze od Team Liquid i to właśnie drużynę Robina „Ropz” Koola zobaczymy w wielkim finale. Pierwsza mapa, Mirage, wpadła na konto Mousesports, którzy to wygrali rundę pistoletową i po chwili wyszli na znaczne prowadzenie, natomiast Amerykanie nie mogli sobie poradzić w pierwszej połowie z doskonałą grą swoich rywali. Pierwsza połowa wygrana wysoko, 11:4 dla drużyny Chrisa „ChrisJ” de Jonga. Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali Amerykanie, jednak ostatecznie to drużyna z  Europy wygrała spotkanie, 16:7.

Druga mapa, Cobblestone, tutaj całkowita dominacja zespołu z Ameryki. Zespół Jonathana „Elige” Jablonowskiego rozpoczęła mecz po stronie broniącej, wygrana runda pistoletowa była tylko początkiem tego, co się stało później. Team Liquid grał świetnie, doskonale, wygrywali rundę za rundą i do pierwszej połowy prowadzili 15:0. Wydawać by się mogło, że Team Liquid pokona Mousesports na drugiej mapie, 16:0 ale tak się nie stało, gdyż runda pistoletowa po zmianie stron, wpadła na konto drużyny Chrisa „ChrisJ” de Jonga. Ostatecznie mapę Cobblestone wygrała formacja amerykańska, 16:4.

Trzecia i decydująca mapa, Train, rundę pistoletową wygrała drużyna Mousesports. Początek meczu dla zespołu z Europy, ale po chwili to zawodnicy z Ameryki zaczęli powracać do tego spotkania, a pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 8:7 dla ChrisJ’a i jego kolegów. Druga połowa to wygrana runda pistoletowa przez drużynę Martina „Styko” Styk, tym samym powiększając swoją przewagę na rywalem i ostatecznie pokonali Team Liquid, 16:9.