Counter Strike: GO
21.02.2018 12:27

Virtus.pro rozpoczyna bootcamp przed występem w Katowicach

Virtus.pro rozpoczyna bootcamp przez swoim występem w Katowicach

Polski zespół Virtus.pro po słabym występie podczas StarLadder i-League StarSeries Season 4, gdzie przegrali z Mousesports, Team Liquid oraz Cloud9 a wygrali jedynie z MVP.PK i to również mieli problemy. Zdecydowali się na bootcamp, czyli będą w jednym miejscu grać, trenować i zapewne omawiać dużo, potrzebnych rzeczy żeby występ u siebie, jako gospodarz wyszedł im zdecydowanie lepiej bo jak wiadomo, każdy chciałby zobaczyć Virtusów na scenie głównej w Spodku. O samym bootcampie poinformował snajper drużyny, Jarosław „Pasha” Jarząbkowski. Przypomnę, że podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018, zagra nowy zawodnik Michał „MICHU” Müller.

Czy bootcamp wyjdzie Virtus.pro na dobre?

Do występu w Katowicach zostało już niewiele czasu, zatem bardzo dobrze że zawodnicy trenera Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego zdecydowali się pozostać w jednym miejscu i wspólnie porozmawiać, omówić różnego rodzaju rzeczy ze szczegółami. Mam nadzieję, że to wyjdzie na dobre i zobaczymy Virtus.pro walczących na scenie głównej w Spodku.

Zanim jeszcze zespoły zagrają w Spodku, muszą zagrać mecze grupowe, ale jak na razie nie wiadomo, z kim zagra nasza, polska drużyna.