20.02.2018 11:45

StarLadder i-League StarSeries Season 4: Virtus.pro odpada z turnieju po porażce z Cloud9

Virtus.pro nie dało rady pokonać zespołu Cloud9 i ostatecznie odpadło z turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 4

Pierwsza mapa, Mirage, Virtus.pro rozpoczęło po stronie atakującej. Polski zespół przegrał rundę pistoletową a Cloud9 powiększyło swoją przewagę. Początek meczu nie dla Virtus.pro, którzy po chwili przegrywali 1:4. Amerykanie z każdą, kolejną rundą powiększali swoje prowadzenie, natomiast drużyna z Polski nie mogła sobie poradzić z atakami swoich rywali. Dopiero w rundzie 11, Virtus.pro zdobyło drugą rundę, 9:2. Virtusi po zdobyciu drugiej rundy, ruszyli do przodu, wygrywając trzy rundy z rzędu, 9:5. Pierwsza połowa wygrana przez Cloud9, 10:5. Niestety, druga runda pistoletowa wpadła na konto Tarika i jego zespołu, co więcej drużyna z Ameryki powiększała swoją przewagę do 12:5. Druga część meczu na mapie pierwszej zdecydowanie dla amerykańskiej formacji, 16:5.

Na drugiej mapie, Virtus.pro rozpoczęło mecz po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową. Amerykanie wyszli na wysokie prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się wygraną Cloud9 12:3. W drugiej połowie, zespół amerykański wygrał rundę pistoletową, a następnie powiększali swoją przewagę i ostatecznie wygrali mecz, 16:3.