Counter Strike: GO
16.02.2018 11:54

Kto ma szanse na zwycięstwo w StarLadder i-League StarSeries Season 4?

Jutro rozpoczyna się StarLadder i-League StarSeries 4. Jest to turniej organizowany w Kijowie i zagra na nim szesnaście drużyn. Która ma jednak największe szanse na zwycięstwo?

 

393px-C9_esl_one_ny

Moim zdaniem, największe szanse na wygraną w tym turnieju ma zespół z Ameryki – Cloud9 – który gra obecnie najlepszego Counter-Strike’a na świecie. Chyba, że coś się zmieni w ich grze, ale raczej nie. Drużyna Jake’a „Stewie2k” Yip’a prezentuje najwyższą formę i nie tracą jej.

Faze-Clan

FaZe Clan to drugi zespół, który może odnieść sukces. Ktoś może się zastanawiać, dlaczego na drugim miejscu nie dałem Brazylijczyków z SK Gaming? Uważam, że FaZe Clan ma lepszą formę niż zespół Gabriela „FalleN” Toledo. I tutaj nawet nie chodzi o finał Majora w Bostonie. Tylko po prostu, patrząc na formę Finna „Karrigana” Andersena i jego kolegów stwierdzam, że nawet jeśli mecz im nie wychodzi to potrafią do niego wrócić i odmienić losy danego spotkania.

 

MDAwNC5qJC1uQXZzTV4-IjYHYDRFEikqbwcibEYWEjcxEi0qVB05ISAEKzFqGWJxeBF7IQASdSB4Fi16Ay56fXJEfnMFRWMuMRA=

Na trzecim miejscu dałbym SK Gaming, dlatego że pomimo bardzo dobrej formy którą prezentują, wydaje mi się iż to jest drużyna – na ten moment – niestabilna. Bardzo silna w sobie ale jednak możliwe, że im czegoś brakuje.

A co z Virtus.Pro?

Na ten moment, nie można powiedzieć że wygrają albo odpadną. Jak wiemy, zespół z Polski się zmienił w składzie. O wszystkim będziemy wiedzieć, po pierwszym meczu. Przypomnę, że Virtus.Pro rozegra swój mecz w sobotę, 17.02.2018, o godzinie 18:00. Przeciwnikiem Polaków będzie Mousesports.

Jak wypadną inne zespoły?

Do faworytów, mógłbym dopisać drużyny: Natus Vincere, G2 Esports, Team Liquid. Zastanawiałbym się nad Fnatic. Pierwsze trzy zespoły są naprawdę mocne, szczególnie że ostatnia wygrała CS_Summit 2 w Los Angeles, więc potwierdzają że są w dobrej formie. Przyjrzałem się bliżej Natus Vincere, grają w ESL Pro League i na cztery mecze, przegrali tylko jeden. Z G2 Esports jest taka sytuacja, że przegrali dwukrotnie oraz dwa razy wygrali.

Podsumowanie

Wszystko okaże się po pierwszych rozegranych spotkaniach, wtedy będę mógł coś więcej napisać na ten temat.