World of Tanks
05.05.2016 19:15

Sezon treningowy w World of Tanks Blitz

Długo oczekiwane pokoje treningowe, poprawa dobierania graczy do bitew, nowe okolicznościowe czołgi! Aktualizacja 2.9 do World of Tanks Blitz jest nakierowana mocno na spełnienie oczekiwań graczy.

Przede wszystkim do World of Tanks zostały dodane pokoje treningowe. Usprawniono wydatnie mechanizm dobierania graczy do walki, a ponad 30 czołgów doczekało się usprawnień w charakterystyce bojowej. Dodatkowo, dwie unikatowe jednostki wejdą do gry – inspirowany kulturą science fiction “Schmalturm Starchaser” oraz „Rudy 102” znany z serialu „Czterej pancerni i pies”!

Pokoje treningowe były bardzo oczekiwane przez społeczność. Wreszcie można na spokojnie szlifować soje umiejętności, poznać mapy czy opracowywać taktykę ze znajomymi. Usprawnienia w dobieraniu graczy do bitew (losowanie teraz odbywa się w zakresie +1 i -1 poziomu w stosunku do czołgu gracza) sprawiają, że rozgrywka w World of Tanks Blitz kładzie jeszcze większy nacisk na umiejętności.

Do gry dotarł wyjątkowy czołg premium wyprodukowany „dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…” – Pz.Kpfw. IV Schmalturm. Jego wyjątkowe działo z doskonałą celnością spodoba się graczom-snajperom. Nie wspominając dodatkowo o jego unikatowym wyglądzie. Natomiast 20 maja do gry zawita również rodzimy „Rudy 102”. Ten wyjątkowy czołg premium VII poziomu będzie charakteryzował się świetną szybkostrzelnością oraz cechami charakterystycznymi, które z miejsca rozpoznają wszyscy fani serialu „Czterej pancerni i pies”.

O grze
World of Tanks Blitz to drużynowa gra free-to-play MMO o walkach czołgów. Czerpiąc inspiracje z popularnego oryginału z komputerów osobistych, World of Tanks Blitz umożliwia wspólną grę międzyplatformową na zróżnicowanych smartfonach i tabletach (Android, Mac, Windows 10) oraz komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Windows 10 oraz Mac OS X. World of Tanks przedstawiając imponujący park ponad 200 czołgów, świetną grafikę, intuicyjne sterowanie dotykowe na tabletach i smartfonach oraz pełne wsparcie dla klawiatur i myszy dla wersji PC. World of Tanks Blitz to szybkie i dynamiczne potyczki 7 na 7 graczy dostępne na wyciągnięcie ręki, bez względu gdzie się znajdujesz. Zunifikowane konto Wargaming.net ID dla wszystkich platform pozwala dowolnie zmieniać urządzenia do grania zachowując jednocześnie cały postęp z gry. Ponadto, możliwość grania międzyplatformowego pozwala grać społeczności World of Tanks Blitz na jednym serwerze dla wszystkich sprzętów. Więcej informacji o World of Tanks Blitz – www.wotblitz.com

O Wargaming
Wargaming to prywatna firma wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmuje się produkcją tytułów typu Free-To-Play MMO i jest jednym z liderów tego segmentu rynku gier komputerowych. Firma została założona w 1998 roku, przez ten czas wydała ponad 15 tytułów. Obecne działania koncentrują się na serii wojennych gier MMO opartych na współpracy graczy, czyli World of Tanks, World of Warplanes oraz World of Warships. Trylogia gier komputerowych Wargamingu stworzy wspólne uniwersum wojenne zintegrowane przez portal www.wargaming.net. Jako część swojej strategii operacyjnej, Wargaming obrał sobie za cel obecność na zróżnicowanych platformach sprzętowych. World of Tanks Blitz jest dostępne na głównych platformach mobilnych oraz komputerach z Windows 10 i Mac OS X. W 2014 i 2015 zostało wydane World of Tanks na obie konsole Microsoftu umożliwiając tym samym po raz pierwszy wspólną grę użytkownikom Xbox 360 i Xbox One. W 2016 swą premierę miało World of Tanks na PlayStation®4 kontynuując tym samy rozwój firmy w tym segmencie rynku gier. Oficjalna strona internetowa firmy Wargaming – www.wargaming.com