Counter Strike: GO
05.02.2018 11:17

Znamy kolejnych uczestników Intel Extreme Masters Katowice!

Zakończyły się zamknięte kwalifikacje do katowickiego turnieju Intel Extreme Masters. Jak już wcześniej informowaliśmy, do turnieju nie udało się zakwalifikować AGO Esports, którzy przegrali oba swoje spotkania z HellRaisers oraz North.

Do grona zaproszonych zespołów, w których znajdowały się ekipy Astralis, Cloud9, FaZe Clan, G2 Esports, Ninjas in Pyjamas, SK Gaming, oraz Virtus.pro dołączyły kolejne tuzy esportowej sceny Counter Strike: Global Offensive. Tak więc z europejskich kwalifikacji do walki o zwycięstwo i 250,000$ dołączyły zespoły FnaticHeroicNorth oraz Gambit. Dodatkowo na Majorze zobaczymy dwie ekipy z kwalifikacji amerykańskich (Team Liquid oraz Renegades), azjatyckich (TyLoo) oraz z Oceanii (ORDER).

Do Polski przyjedzie jeszcze jedna ekipa, która swoje miejsce wywalczy w Farmskins Championship #2. Tam w grze pozostała m.in. sensacja z poprzedniego Majora Quantum Bellator Fire, czy też Team Sprout. Ostatniego uczestnika powinniśmy poznać 11 lutego (na ten dzień zaplanowane jest spotkanie finałowe).

Turniej w Katowicach rozpocznie się we wtorek 27 lutego. Do głównej hali Spodka najlepsze zespoły przeniosą się w piątek 2 marca.