Counter Strike: GO
03.02.2018 15:53

AGO Esports pod ścianą! Przegrywa pierwsze spotkanie w eliminacjach do Intel Extreme Masters w Katowicach!

Niestety, AGO Esport nie miało udanego startu w eliminacjach do Intel Extreme Masters w Katowicach. Polacy przegrywają 2:1 z HellRaisers i powoduje to, że spadają do drabinki przegranych nie mając już teraz żadnego marginesu błędu. Kolejna porażka eliminuje ich z gry o turniej w Spodku.

Mapa Mirage nie zaczęła się dobrze dla zespołu z Polski. AGO Esports rozpoczęło mecz po stronie atakującej, jednak nie takiego początku się spodziewaliśmy. HellRaisers wygrał rundę pistoletową oraz trzy kolejne. Na tym nie zamierzali przestać, gdy po chwili znów runda pojawiła się na koncie zespołu ANGE1’a. Wygrywając rundę za rundą, HellRaisers zmuszało swoich rywali by Polacy grali rundę „eco”. AGO Esports od rozpoczęcia meczu zdobyło tylko 1 rundę, przy 6 wygranych HR, 6:1. W końcu polski zespół zaczął wygrywać rundy. Wygrali 4 rundy z rzędu, więc powoli powracali do spotkania. Co do gry HellRaisers, nagle przestali grać. Wygrali sześć rund z rzędu, Polacy zrobili powrót i był remis, 6:6. Widząc swoją słabą grę, najprawdopodobniej zawodnicy grający po stronie broniącej, zdecydowali się na pauzę. Jednak po krótkiej przerwie, gra ponownie się nie układała stronie CT, Polacy wygrali kolejną rundę, 7:6. I znów remis, 7:7. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną HellRaisers 8:7.

Druga runda pistoletowa, co prawda trudna dla Polaków, ale wygrana przez Damiana „Furlan” Kisłowskiego i spółkę, 8:8. W drugiej połowie, mecz zrobił się wyrównany, każda z drużyn walczyła runda za rundę. W pewnym momencie, AGO wyszło na prowadzenie, 13:9.  Końcówka meczu na pierwszej mapie, zdecydowanie dla polskiego zespołu, którzy walczyli do końca, pomimo słabszego początku.

AGO Esports vs. HellRaisers 16:9 – Mirage

 Druga mapa, Overpass, rozpoczęła się lepiej dla zespołu HellRaisers, który to wygrał rundę pistoletową, dokładnie jak na pierwszej mapie oraz kolejne dwie rundy. Słaby początek AGO, przegrywali 1:5, co zmusiło Polaków do rozegrania rundy „eco”. Zawodnicy HR dominowali z rundy na rundę. Polski zespół nie miał nic do powiedzenia w swojej grze, a ich przeciwnicy powiększali swoje prowadzenie na 8:1. Polacy zaczęli powracać do tego spotkania, wygrywając trzy rundy z rzędu, 8:4. Świetny powrót do meczu ze strony AGO, Ci wygrali pięć rund z rzędu, natomiast HellRaisers w swojej grze zaczęło się gubić. Pierwsza połowa na korzyść 8:7 dla HR. Druga runda pistoletowa wygrana przez zespół Bondika, 9:7. Początek drugiej części spotkania, wyraźnie na korzyść Kirilla „Angela” Karasiowa i zespołu, 11:7. Po chwili , 12:7. Ponownie Polacy zaczęli powraca do meczu, przegrywali 13:11.

AGO Esports vs. HellRaisers 11:16 – Overpass

 Trzecia i ostatnia mapa, Cache, runda pistoletowa wygrana przez HellRaisers. Chociaż to właśnie przeciwnicy Polaków, grający po stronie broniącej wygrali rundę pistoletową to późniejsze rundy wygrywali zawodnicy z Polski, 3:1, a po chwili był już remis, 3:3. Przez pierwszą połowę, AGO Esports było zdominowane przez HellRaisers, 3:11.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:11 na korzyść HR. Druga połowa zdecydowanie dla Angela i jego kolegów, 5:16.

AGO Esports vs. HellRaisers 5:16 – Cache

Przeciwnika AGO Esports w drabince przegranych poznamy za około 3 godziny.