Counter Strike: GO
13.01.2018 15:21

ELEAGUE Major Boston 2018 – zapowiedź 2. dnia zmagań!

Już podczas pierwszego dnia zobaczyliśmy dwa oblicza tegorocznej I rundy Majora. Mogliśmy oglądać zarówno bardzo dobre spotkania, jak i trochę słabsze, które… nie powinny zdarzyć się na takim poziomie. Zobaczmy co czeka nas podczas 2. dnia zmagań!

W I fazie tego turnieju (Virtus.pro zaczyna od drugiej) wszystkie oczy polskich kibiców na pewno są zwrócone na naszego jedyna w zespole Sprout. Paweł ‚innocent’ Mocek i spółka bardzo dobrze pokazali się w pierwszym spotkaniu i dzisiaj o 22:15 zmierzą się z amerykańskim Cloud9. Oprócz tego bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Mousesports oraz Natus Vincere.

Rozpiska wszystkich spotkań dzisiejszego dnia znajduje się poniżej:

Godzina rozgrywania meczu: Mecz:
16:00 FlipSid3 Tactics vs. Team Liquid
W pierwszym meczu spotkają się drużyny, które wczoraj przegrały swoje mecze. Liquid pokazało bardzo ładnego CSa przeciwko Faze i przegrało mecz 16:14. Flipsid3 pokazuje to co zawsze – Dostali się na majora i na nim już nic spacjelnego nie pokazują.
17:15 Mousesports vs. Natus Vincere
W tym pojedynku obie drużyny za cele minimalne stawiają sobie na pewno zakwalifikowanie się na Majora. Dla ‚myszek’ jak i Navi katastrofą byłoby odpadnięcie już w fazie kwalifikacji. Powinien to być niezwykle zacięty pojedynek i końcowy wynik będzie zależał od minimalnych błędów.
18:30 Space Soldiers vs. AVANGAR
Avangar było wczoraj blisko sprawienia sensacji i pokonania mosue, ale Space Soliders już od dawna pokazują ciekawego csa i nie powinni oni mieć większych problemów w tym pojedynku.
19:45 Team EnVyUs vs. Renegades
EnVy w dzień pierwszy wylosowało ciężkiego przeciwnika – Cloud9 i przegrali ten mecz co nie było jakim wielkim zaskoczeniem. Teraz też nie trafili najłatwiej jak mogli, ale powinni sobie poradzić i być na najlepszej drodze do awansu.
21:00 Flash Gaming vs. Quantum Bellator Fire
Flash w dzień pierwszy zagrali dobre spotkanie przeciwko G2 i w pewnym momencie wygrywali już 9-2, ale słaba organizacja po stronie CT i spotkanie zakończyło się 16-9. Dwie ekipy, których świat csa jeszcze nie zna bardzo dobrze. Wygrany team ma jeszcze duże szanse na dostanie się i sprawienie jakiejś niespodzianki, a przegrany z małymi szansami na awans.
22:15 Sprout vs. Cloud9
Sprout wczoraj zagrało dobrze tak samo jak C9. W tym pojedynku faworytem jest C9, ale mamy nadzieje, żę Sprout z Innocentem w składzie pokaże kawałek dobrego csa i zakoczy dzień z bilansem 2-0
23:30 FaZe Clan vs. Vega Squadron
Europejski superteam z Niko na czele kontra Rosjanie. Nie trzeba pisać, że zdecydowanym faworytem jest Faze i ogromnym zaskoczeniem byłoby zakończenie meczu z innym wynikiem.
00:45 Misfits vs. G2 Gaming
G2 – jeden z faworytów do wygrania majora i Misfits – drużyna dla której zakwalifikowanie się na Majora już byłoby dużym sukcesem. Misfits może też sprawić niespodziankę, bo G2 w pierwszym meczu nie zagrało jakoś świetnie przeciwko drużynie tier2.

Opisy każdego ze spotkań przygotował redaktor Wiktor „Nolito” Biel.