Counter Strike: GO
13.01.2018 00:06

ELEAGUE Major Boston 2018: Podsumowanie pierwszego dnia kwalifikacji

Za nami pierwszy dzień kwalifikacji do ELEAGUE Major Boston 2018. Poniżej tabela z wynikami oraz poszczególnymi spotkaniami.

16:11

Mecz Wynik Mapa
Vega Squadron vs. Renegades 16:14 Mirage
Mousesports vs. Avangar 16:12 Mirage
FaZe Clan vs. Team Liquid 16:14 Overpass
FlipSid3 Tactics vs. Misfits 4:16 Overpass
Sprout Esports vs. Space Soldiers 16:11 Cobblestone
Natus Vincere vs. Quantum Bellator Fire 16:8 Inferno
G2 Esports vs. Flash Gaming 16:11  Inferno
Cloud9 vs. Team EnVyUs 16:11 Cache

Dwa mecze pozostały do końca pierwszego dnia. Jak na razie największą niespodziankę mogę osobiście zapisać w meczu numer cztery, czyli FlipSid3 Tactics z Misfits Gaming. Nie spodziewałbym się po Misfits, że mogą w tak dobrym stylu wygrać mecz z drużyną, która była faworytem tego spotkania. I druga niespodzianka to wygrana Sprout Esports ze Space Soldiers. Te kwalifikacje pokazują, że będzie ciekawie aż do samego końca.

W pierwszym meczu było bardzo ciekawie, szczególnie że jak widać po wyniku, spotkanie okazało się być wyrównane, bardziej w drugiej połowie.
Drugi mecz, niemieccy gracze zwyciężyli, ale wynik pokazuje że to nie było spotkanie do 2-3, czy też 4, ale różnica wskazuje na to, że również mecz stał na wysokim poziomie.
Co do trzeciego meczu, nie wiedziałem że FaZe Clan może się męczyć z Team Liquid, ale jednak ten mecz także był wyrównany.
FlipSid3 przegrywa mecz, który powinni zwyciężyć i byli faworytami ale ostatecznie przegrali mecz do 4.
Nie wiadomo, jak odnieść się do spotkania Sprout z Space Soldiers. Turcy prezentowali się bardzo dobrze w ostatnim czasie i zapowiadało się, że wygrają ten mecz.
Drużyna Zeusa poradziła sobie z przeciwnikiem, a Quantum Bellator Fire zdobyli osiem rund.