Hearthstone
27.12.2017 19:37

Koboldy zawitały do Hearthstone’a! Tanie talie dla każdego!

Chyba każdy z nas ma czasem ochotę pograć w jakąś spokojniejszą grę. Karcianka wydaje się w tym przypadku solidnym gatunkiem, a Hearthstone jest miłym w odbiorze przedstawicielem tego gatunku. Co jednak, jeśli jesteśmy początkującymi graczami, wracamy po długiej przerwie lub po prostu gramy mało, a mimo wszystko nie chcemy pozostawać w tyle za innymi? Tutaj z pomocą przychodzą budżetowe talie, których kilka przedstawię w tym artykule. Koszt pyłu to <1600 ( autorzy są podani obok nazw decków).

1.Midrange Hunter (1240 pyłu) – SpiritOfLothar

Talia przyjemna w rozgrywce – opiera się ona na agresywnej wczesnej fazie gry, wspomaganej solidnymi kartami klasowymi łowcy oraz synergii pomiędzy bestiami. Nie jest zbyt trudna, jednak może być ciężko grając przeciwko deckom nastawionym na defensywę, gdyż mogą szybko zniwelować nasze zapędy. Jednak jeśli ktoś szuka talii na początek, to tą polecałbym mu najbardziej.

[F2P] K&C Midrange Hunter

2.Elemental Mage (1320 pyłu) – originalKasai

Druga talia jest już trochę bardziej egzotyczna. Jest to mag oparty na żywiołakach, którego głównym założeniem jest kontrola stołu oraz kilka sztuczek dostępnych dzięki takim rzeczom jak Rubinowy odłamek mocy lub Połyskujący arkan, które czasem dadzą nam karty które okażą się być naszym zbawieniem. Talia jest prawdopodobnie mniej skuteczna niż łowca, ale zdecydowanie bardziej ciekawa do gry.

[F2P] Elemage

3.Jade Shaman (1540 pyłu) – Massi7744

Ostatnia talia na dzisiaj to szaman oparty na mechanice jadeitowych golemów. Talia typu midrange, dobrze radząca sobie w późnych etapach gry dzięki jadeitowej armii. Polecam ten deck szczególnie z tego powodu, iż większość kart grana tutaj jest używana w większości szamanów, więc nawet jeśli przestaniecie nią grać, to i tak wykorzystacie te karty w przyszłości.

Budget jade

4.Midrange Paladin (1600 pyłu) – Torgo88

Paladyn jest klasą dobrą do wszystkiego, a najlepiej czuje się z jednostkami średniego kalibru. Talia ta składa się w dużej części z buffów do naszych stronników, czym możemy zaskoczyć naszego przeciwnika i przechylić szansę zwycięstwa na swoją stronę. Polecam szczególnie graczom lubującym się we wzmacnianiu swoich kreatur.

[Standart] Budget Midrange Paladin Tryout

W kolejnych artykułach przedstawię więcej niskobudżetowych talii, które z pewnością przypadną do gustu niedzielnym graczom. Do zobaczenia przy kominku!