Counter Strike: GO
03.12.2017 15:19

Polska Liga Esportowa: AGO Gaming kontra Venatores. Zwycięstwo dla Venatores

W niedzielne południe rozpoczęły się półfinały w Polskiej Lidze Esportowej. W pierwszym meczu półfinałowym zagrały zespoły AGO Gaming oraz Venatores

Na mapie Cache lepszym zespołem okazał się AGO Gaming, które chociaż przegrało rundę pistoletową i kolejnych kilka rund. Jednak w pewnym momencie, Damian „Furlan” Kisłowski z drużyną powrócili do coraz lepszej gry i to się wiązało z powrotem do meczu. Kontrola meczu po stronie AGO była ewidentna. I zasłużenie zwyciężyli.

AGO Gaming vs. Venatores 16:6 – Cache
Druga mapa Train, dla Venatores którzy to zagrali zdecydowanie lepiej, niż na pierwszej mapie. Chociaż był moment, kiedy to właśnie zawodnicy AGO zrobili powrót do meczu, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa. Wynik na drugiej mapie „mówi” o tym, że spotkanie było dość wyrównane, ale jednak to Krzysztof „Stark” Kapczyński i jego drużyna wyszli z tego zwycięsko.

AGO Gaming vs. Venatores 12:16 – Train

Inferno to trzecia i decydująca mapa. Mecz rozwinął się do takiego stopnia, że nikt by się nie spodziewał prowadzenia drużyny Venatores, a oni walczyli do końca i wyszli na wysokie prowadzenie w pewnym momencie, co więcej, wygrywając kilka rund z rzędu stworzyli sobie doskonałą sytuację do ostatecznego zwycięstwa. Pod koniec meczu, AGO Gaming obudziło się i powrócili do gry, chcieli udowodnić, że to nie jest jeszcze koniec tego spotkania i że dalej walczą. To się opłacało, do pewnego momentu. Gdyż znów po chwili, Venatores odpowiedziało, wygrywając rundę. Koniec końców, Venatores okazało się lepszą drużyną, 16:10.

AGO Gaming vs. Venatores 10:16 – Inferno