25.11.2017 21:48

WESG 2017: Półfinał nie dla AGO Gaming, porażka z Fnatic

Niestety, powtórka z wczorajszego meczu AGO przeciwko Fnatic, dla Szwedów

Mecz rozpoczął się na mapie Train, gdzie Polacy nie mieli żadnych szans z Fnatic. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 na korzyść JW i jego kolegów. Zmiana stron nic nie pomogła, dalej Szwedzi grali znakomicie i nie dali szans na powrót do tego meczu. Ostateczny wynik na mapie Train to 16:4 dla Fnatic.
Druga mapa, Mirage już zdecydowanie lepsza, chociaż nie do końca dla AGO. Dominik „GruBy” Świaderski razem z ekipą rozpoczęli grę po stronie atakującej, gdzie najpierw wygrywali rundy, a później zaczęli je przegrywać, co wpłynęło negatywnie na grę. Mecz w pierwszej połowie był zacięty, to wtedy Polacy i Szwedzi szli z wynikiem jak równy z równym i ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:8 dla Fnatic. Druga połowa to przede wszystkim wygrana runda pistoletowa przez Polaków i remis, 8:8. Fnatic walczyło do końca i w końcówce doprowadzili do remisu, a co za tym idzie, dogrywka. W tej lepsi okazali się być zawodnicy ze Szwecji, którzy pokonali Polaków 19:15.