Counter Strike: GO
24.11.2017 18:22

WESG 2017: Znakomita gra AGO GAMING ! Polacy pokonują Francuzów w swoim pierwszym meczu

AGO Gaming to drugi zespół występujący na turnieju WESG w Barcelonie. Pierwszy mecz polska drużyna zagrała przeciwko Limitless

Obie ekipy rozpoczęły pojedynek na mapie Mirage, polski zespół po stronie broniącej, natomiast francuski po stronie atakującej. Polacy wygrali rundę pistoletową i dołożyli do tego jeszcze kilka rund, ale mieli cały czas przewagę, nie chcieli odpuścić i naprawdę ich gra wyglądało rewelacyjnie. Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy mieli całkowitą kontrolę mapy. Francuzi nie mieli pomysłu na to, by przeciwstawić się chociaż na chwilę Polakom.

Pierwsza połowa zdecydowanie dla AGO Gaming, którzy prowadzili aż 12:3. Drużyna Dominika „GruBego” Świderskiego doskonale rozpoczęła także drugą część spotkania, wygrywając już drugą, w tym spotkaniu, rundę pistoletową co jeszcze bardziej przybliżyło nasz, polski zespół to zwycięstwa na tej mapie. Jednak w pewnej chwili Francuzi poprawili znacznie swoją grę, co też wpłynęło na dalszy rozwój gry, dlatego że zaczęli powoli wracać do meczu, co ostatecznie im się nie udało.

AGO Gaming vs. Limitless 16:8 – Mirage