24.11.2017 13:12

WESG 2017: Virtus.pro z remisem i porażką

Pierwszy mecz Virtus.pro zagrali przeciwko Team Russia, jednakże ten mecz na remis, 15:15. Kolejne spotkanie z Belgią, przegrane

Mecz na mapie Inferno rozpoczął się naprawdę bardzo dobrze dla zawodników Virtus.pro, którzy to zdobyli pierwszą rundę oraz dwie kolejne. Wtedy jednak nasi rodacy przestali grać, a Rosjanie zdobyli kilka rund z rzędu, co nie było dobre dla Virtusów.  Pierwsza połowa przegrana przez naszą drużynę , 6:9. Druga runda pistoletowa również zwycięska dla podopiecznych Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego, co znacznie polepszyło sytuację w zespole. Polacy powoli przybliżali się do swoich rywali z reprezentacji Rosji. W pewnym momencie, Polacy wyszli na prowadzenie, ale pod koniec meczu, to Denis „Seized” Kostin z reprezentacją zdołał jeszcze powrócić do spotkania. Ostatecznie Virtus.pro zremisowało swój pierwszy mecz z Team Russia i obie drużyny podzieliły się punktami.

Virtus.pro – Team Russia 15:15 – Inferno

Kolejny mecz Virtus.pro zagrało przeciwko następnej reprezentacji, czyli BELGIUM. W zespole Belgii grają znane osobowości, jak Adil Scream‚ Benrlitom oraz Antoine „To1nou” Pirard. Pierwsza połowa na mapie Cobblestone wygrana przez Polaków 9:6, ale później to właśnie Belgowie zaczęli robić „comeback”i to im się udało, bo z wyniku 9:6, zrobiło się 9:10 dla naszych przeciwników, a po chwili nawet i 9:11, więc mecz się oddalał i zrobiło się…nieciekawie. Polacy wzięli pauzę. Nic się nie zmieniło w grze Virtusów. Reprezentacja Belgii doskonale radziła sobie po zmianie stron.

Virtus.pro – BELGIUM 9: 16 – Cobblestone