Counter Strike: GO
20.11.2017 11:56

Ninjas in Pyjamas pokonuje FaZe Clan w finale Intel Extreme Masters Oakland 2017

Ktoś może w to nie uwierzyć, ale taka jest prawda. To Szwedzi z drużyny Ninjas in Pyjamas po ciężkim pojedynku, w którym widzieliśmy aż 5 map pokonuje FaZe Clan.

Mapa pierwsza, którą był Cobblestone zdecydowanie dla Szwedów, którzy całkowicie zdominowali mapę i zwyciężyli wynikiem 16:10. Druga mapa – Inferno –  natomiast wpadła na konto FaZe Clan i to również było szybkie i dość łatwe zwycięstwo, 16:7. Na mapie trzeciej, czyli Train ponownie lepsi okazali się GeT_RiGhT oraz jego koledzy, którzy pokonali zespół Karrigana 16:10. Najgorzej z tych wszystkich map wypadł Overpass, gdyż tam drużyna szwedzka nie miała nic do powiedzenie i przegrali 7:16. Ostatnia i decydująca mapa, Cache, wpadła na konto zespołu Ninjas in Pyjamas, którzy w ostateczności pokonali swoich rywali w pięciu mapach 3:2.

Ninjas in Pyjamas vs. FaZe Clan 16:10 – Cobblestone
Ninjas in Pyjamas vs. FaZe Clan 7:16  – Inferno
Ninjas in Pyjamas vs. FaZe Clan 16:10 – Train
Ninjas in Pyjamas vs. FaZe Clan 6:16 – Overpass
Ninjas in Pyjamas vs. FaZe Clan 16:10 – Cache

– Nie wiem, czy ktokolwiek spodziewałby się takiego zaciętego meczu. Mieliśmy pięć map, ale to właśnie Ninjas in Pyjamas okazał się być lepszym zespołem. Widać po wynikach poszczególnych map, że jedynie słabiej zagrali na Overpass, a ogólnie byli zdecydowanie lepszym zespołem.