Heroes of the Storm
22.10.2017 13:42

Złomiarz wkracza z hukiem do Nexusa

Złomiarz – czyli Jamison Fawkes, znany również jako Szalony Piroman – wkracza z hukiem do Nexusa!

Złomiarz to niezwykle mobilny Zabójca, który bombarduje przeciwników z bezpiecznej odległości i sieje chaos przy pomocy potrzasków i min. Do jego wybuchowych zdolności zaliczają się:

  • Granatnik – Złomiarz wystrzeliwuje granat, który eksploduje po przebyciu całej odległości lub po trafieniu przeciwnika.
  • Potrzask – Złomiarz umieszcza na ziemi pułapkę, która zadaje obrażenia i unieruchamia pierwszego przeciwnika, który w nią wejdzie.
  • Rakietowiec – Złomiarz wyskakuje wysoko w powietrze, a następnie spada z hukiem na ziemię i zadaje ciężkie obrażenia wrogom znajdującym się na wskazanym obszarze.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmiku z prezentacją postaci aby dowiedzieć się więcej na temat zdolności Złomiarza i stylu gry tym bohaterem.

Złomiarz jest już dostępny do nabycia w grze za złoto i klejnoty.


Wydarzenie w grze: Zaduszniki 2017

Będzie strasznie, albowiem Zaduszniki wracają do Nexusa! Do 14 listopada gracze mogą zdobyć nowe skórki, pakiety emotek, nowe tematyczne skrzynki z łupami oraz wykonać zaktualizowane zadanie zadusznikowe, za wykonanie którego mogą otrzymać graffiti, sztandar i portret!

Oto część atrakcji, jakich gracze mogą spodziewać się w czasie trwania wydarzenia:

  • Nowe skórki: Upadły Złomiarz, Doktor Wolf i Mr Stein, Łowczyni Wampirów V, Upiorny rumak, Widmowy rumak, Czarowna Jasnoskrzydła, Zamaskowany Gazol, Męcik Ogrodowe Truchło, Czachronia, Czo’gal z Dyńki
  • Nowe warianty skórek: Xul Strach na Wróble, Łowczyni Wampirów Valla, Arthas Karmazynowy Hrabia, Zaria Ciężkoświatowiec, Kasja Królowa Piratów, Genji Smok, Oni Genji
  • Pakiety zadusznikowych emotek
  • Zadanie zadusznikowe: Rozegraj 2 mecze, żeby otrzymać Graffiti: Kreskówkowy Bezgłowy Jeździec; 8 meczów, żeby odblokować Wojenny sztandar z Zaduszników i 15 meczów, żeby zgarnąć Portret: Bezgłowy Jeździec

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można w naszym artykule na oficjalnej stronie gry.

Do zobaczenia w Nexusie!