Artykuły
05.10.2017 23:45

Poznaj harmonogram BlizzCon 2017

Właśnie opublikowano harmonogram tegorocznego BlizzCon 2017. Miłośnicy gier Blizzarda z całego świata mogą już zapoznać się z zapowiedziami paneli dyskusyjnych z twórcami, wydarzeń społecznościowych i innych atrakcji, które odbędą się w ramach tegorocznej imprezy w piątek (3 listopada) i sobotę  (4 listopada).

Zobacz, co przygotowaliśmy dla uczestników BlizzCon 2017 i wszystkich, którzy będą śledzić jego przebieg w sieci dzięki wirtualnemu biletowi  na to wydarzenie (dostępnemu do kupienia na stronie BlizzCon.com). W tym roku wirtualny bilet na event 2017 zapewnia dostęp do
transmisji na żywo ze WSZYSTKICH CZTERECH SCEN (legendarnej, mitycznej, epickiej i heroicznej) oraz odbywających się na nich spotkań z twórcami i wydarzeń społecznościowych. Poza tym odblokowuje kanał pełnego dostępu do BlizzCon 2017, którego gospodarze będą wirtualnymi
przewodnikami po tegorocznym konwencie.

W ramach wirtualnego biletu przewidziano także zestaw okolicznościowych gadżetów w grach, dostęp do cotygodniowych filmików poprzedzających konwent na stronie www.blizzcon.com/watch oraz wiele innych atrakcji.

DARMOWE TRANSMISJE Z CEREMONII OTWARCIA ORAZ TURNIEJÓW E-SPORTOWYCH

 Jak zwykle ceremonię otwarcia BlizzConu w piątek, 3 listopada o godz. 19:00 czasu polskiego oraz wszystkie turnieje odbywające się na pięciu arenach e-sportowych można oglądać ZA DARMO na stronie www.blizzcon.com.
Zapoznaj się z harmonogramem na stronie www.blizzcon.com/schedule.

źródło: informacja prasowa