Artykuły
25.09.2017 19:41

Konkurs muzyczny Tank Factor!

Weź udział w Tank Factor! Przerób główny motyw muzyczny z World of Tanks, wygraj cenne nagrody i występ na scenie podczas imprezy WG Fest!

Grasz na harfie? Wymiatasz na gitarze? Miksujesz sample? Wargaming ogłasza konkurs dla utalentowanych muzycznie członków społeczności graczy. Zadaniem będzie stworzenie coveru głównego motywu muzycznego z World of Tanks lub jego zremiksowanie. W przyszłym roku World of Tanks doczeka się kompletnej przeróbki dźwięków i ścieżki dźwiękowej w ramach współpracy z zespołem Sabaton i Akira Yamaoką, natomiast już teraz możecie wziąć udział w konkursie Tank Factor!

W Tank Factor dwie kategorie konkursowe – cover i remiks. Cover czyli występ na żywo i własne wykonanie głównego motywu muzycznego z World of Tanks. Jest to kategoria idealna dla instrumentalistów. Natomiast remiks to przeróbka elektroniczna z użyciem oprogramowania muzycznego, w sam raz dla np. DJ’ów i muzyków z nurtu elektronicznego.

Głównym sędzią w Tank Factor będzie sam Akira Yamaoka. Wybierze on zwycięzców w obu kategoriach, którzy wygrają wartościowy sprzęt muzyczny oraz wystąpią z artystą 23 grudnia podczas WG Fest w Moskwie – dużej imprezy dla graczy firmy Wargaming. Nagrodzeni profesjonalnym sprzętem muzycznym zostaną również najlepszych 10 uczestników w każdej kategorii. Co bardzo ważne, nie musisz być profesjonalnym muzykiem, aby wziąć udział, konkurs Tank Factor jest otwarty dla wszystkich chętnych! Szczegóły znajdziecie pod tym adresem – tankfactor.com

Kocham gry i kocham muzykę,” mówi Akira Yamaoka. „Gram w World of Tanks od kilku lat i naprawdę chcę pomóc moim kolegom czołgistom. Motywowanie społeczności, aby podążali za marzeniami, pomoc w pierwszych krokach muzycznej kariery, to są bardzo fajne, pozytywne emocje.”

Aby przenieść czołgi i muzykę na wyższy poziom, zespół twórców odpowiedzialnych za muzykę w World of Tanks i Akira Yamaoka stworzyli specjalny utwór, „Battle in Japan”, który zostanie dołączony do nowej ścieżki dźwiękowej. Możecie go posłuchać już dziś pod adresem: https://youtu.be/9WOGP1m1eyY

Zwiastun konkursu:

źródło: informacja prasowa