Eleague Premier 2017
23.09.2017 10:55

Virtus.pro bez szans w starciu z EnVyUs – start Polaków w Eleague Premier 2017

Śladów poprawy gry Virtus.pro po ostatnich zmianach w prowadzeniu zespołu póki co nie widać. Francuskie Team EnVyUs okazało się kolejnym, zbyt mocnym przeciwnikiem dla Polaków, którzy swoje inauguracyjne spotkanie w ramach grupy C Eleague Premier 2017 przegrali 16:6.

1 spotkanie Polaków w ramach Eleague Premier 2017, rozgrywane systemem BO1, odbywało się na mapie Cobblestone. Polacy dobrze wystartowali, wygrywając pierwszą pistoletówkę (grając po stronie CT), ale zamiast zwykle zdobywanych w takim przypadku kolejnych dwóch lub trzech rund, od razu stracili kolejne. Początkowo próbowali jeszcze nawiązywać równorzędną walkę, przez co przynajmniej przewaga Francuzów nie była znacząca – do końca pierwszej połowy Virtus.pro przegrywało 6:9. Jednak było to wszystko na co w tym spotkaniu było stać naszą drużynę – w drugiej połowie nie zdobyli oni żadnego punktu.
Dziś o 20:00 Virtus.pro rozegra spotkanie z Ninjas in Pyjamas  – jeśli również ten mecz przegrają będzie to dla nich oznaczało odpadnięcie z kolejnego turnieju już na etapie grupowym.