Counter Strike: GO
14.09.2017 22:36

ESL wita Virtus.pro w Nowym Jorku!

Już niedługo Virtus.pro rozpocznie swoją walkę o trofeum ESL One New York 2017. W swoim pierwszym meczu w ramach tego turnieju spotkają się z drużyną FaZe.

A tymczasem wszystkie zespoły biorące udział w ESL One New York otrzymały od ESL „listy powitalne”, podpisane przez Patricie von Halle, specjalistkę ds. marketingu w ESL. Wśród nich znalazło się także powitanie dla polskiej formacji, którego tłumaczenie prezentujemy poniżej:

„Mam nadzieję, że Snax znowu jest głodny – w końcu Nowy Jork to Wielkie Jabłko. A dla Was to szansa by przypomnieć światu z czego jesteście zbudowani: lat doświadczenia, głębokiej pasji dla gry, ogromnej siły i jeszcze większych serc. W swoim narożniku macie wszystkich swoich fanów – teraz przyszła pora by spożytkować ich energię by wznieść się na poziom, który swego czasu sprawił, że jesteście tak rozpoznawalni na całym świecie. Pokażcie tym dzieciakom jak to się teraz robi.
W zeszłym roku graliście w wielkim finale i byliście o włos od wygranej. Mogę Wam obiecać, że w tym roku w ESL One New York 2017 wcale nie będzie łatwiej. Rywalizacja jest trudniejsza niż kiedykolwiek, więc odpalcie swój pług na maksymalne obroty i odzyskajcie to, co zostało Wam odebrane w zeszłym roku. GL & HF, Patricia von Halle”

Po takim powitaniu i zdopingowaniu do walki, fanom Virtus.pro nie pozostaje nic innego jak tylko mocno trzymać kciuki i wierzyć w doskonały wynik polskiej formacji.