DreamHack Open Montreal 2017
09.09.2017 09:15

Mieszane szczęście Team Kinguin w 1. dniu DreamHack Open Montreal 2017

Patrząc na pierwsze spotkanie Team Kinguin na DreamHack Open Montreal 2017 można było wysnuć wniosek, że Polacy postanowili do maksimum wykorzystać okazję, jaką przyniosło im niespodziewane zaproszenie na ten turniej.

Przypomnijmy, że Kinguin otrzymało zaproszenie na DreamHack Open Montreal po tym jak Space Soldiers – ekipa, która wygrała kwalifikacje – napotkała na problemy wizowe nie do przezwyciężenia. Inauguracyjne spotkanie turnieju w wykonaniu Polaków pokazało, że solidnie przygotowali się do tego startu i bardzo pewnie pokonali w nim amerykańską formację CLG – 16:4. Trzy spośród czterech zdobytych przez Amerykanów rund padły ich łupem jeszcze w pierwszej połowie spotkania, gdy grali po stronie CT, w drugiej ta sztuka udała im się tylko w jednym starciu.
Nieco gorzej wypadł drugi mecz Kinguin, z ekipą North. Tutaj pierwsza połowa wyglądała jak w meczu z CLG, ale niestety na korzyść naszych przeciwników. W drugiej połowie, gdy objęliśmy rolę TT udało nam się zdobyć osiem punktów, ale było to jednak za mało by wyrównać stan spotkania. Ostatecznie zakończyliśmy je z wynikiem 11:16.
Kolejny mecz Polaków dzisiaj o godzinie 22:00, naszym przeciwnikiem będzie ktoś z pary compLexity / Luminosity Gaming.