Switch
Artykuły
30.08.2017 23:41

MARIO+RABBIDS KINGDOM BATTLE JUŻ DOSTĘPNE NA NINTENDO SWITCH

Firma Ubisoft® ogłosiła, że gra Mario + Rabbids® Kingdom Battle jest już dostępna, wyłącznie na Nintendo Switch. Mario + Rabbids Kingdom Battle przedstawia historię najsłynniejszej postaci ze świata gier wideo, Mario, oraz niesfornych Kórlików, którzy wspólnie wyruszają na wyprawę celem ocalenia Grzybowego Królestwa od tajemniczego wiru. Mario + Rabbids Kingdom Battle posiada kategorię wiekową PEGI 7 i jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 59,99$.

„Mario + Rabbids Kingdom Battle to owoc pasji zespołu producenckiego i nie możemy się już doczekać, kiedy fani zagrają w tę grę” powiedział Tony Key, starszy wiceprezes ds. marketingu w Ubisoft. „Fani wypowiadają się bardzo pozytywnie o naszej produkcji, a my uważamy, że to absolutnie konieczny zakup dla każdego posiadacza Nintendo Switch.”

Wyprodukowane przez Ubisoft Milan i Ubisoft Paris*, Mario + Rabbids Kingdom Battle przedstawia Mario i jego przyjaciół w turowej przygodzie w czterech kultowych światach. Bohaterowie Grzybowego Królestwa będą mieli dostęp do kolekcji ponad 250 niepowtarzalnych rodzajów broni, z których każda posiada różne statystyki. Aby pokonać wrogów, gracze będą tworzyć drużyny po trzech bohaterów spośród dostępnych ośmiu różnorodnych postaci, z których każda ma niepowtarzalną osobowość i zestaw umiejętności – dzięki temu każde starcie będzie wyglądało inaczej, jeśli wybierzemy inną drużynę.

Dodatkowe wyzwania współpracy w grze, dostępne na trzech poziomach trudności, pozwalają graczom połączyć siły ze znajomymi w lokalnym trybie dla wielu osób i wziąć udział w tych samych ekscytujących strategicznych pojedynkach jako drużyna. Mario + Rabbids Kingdom Battle w pełni wykorzystuje możliwość gry w każdym miejscu i każdym czasie, oferowaną przez Nintendo Switch. Dodatkowo, gracze będą mogli odblokować nowe funkcje w grze, korzystając z unikatowych figurek amiibo™.

Zbierz wszystkie figurki Mario + Rabbids Kingdom Battle! Zaprojektowane przez Ubi Collectibles i inspirowane postaciami z gry, figurki te przenoszą Kórliki do zupełnie nowego świata. Każda figurka występuje w dwóch wielkościach – 7,62 cm wysokości i 15,24 cm wysokości – i każda pokazuje Kórliki w wersji ze świata Mario. Zbierz wszystkich bohaterów-Kórlików: Kórlika Mario, Kórlika Luigiego, Kórlika Peach i Kórlika Yoshi. Wszystkie figurki są już dostępne do zakupu pod adresem http://store.ubi.com/us/ubi-workshop/our-brands/featured/mario-rabbids-kingdoms-battle/.

Zwiastun gry:

źródło: informacja prasowa