Counter Strike: GO
30.08.2017 01:04

Pompa Team demoluje Izako Boars, a AGO Gaming niszczy Team Kinguin

Zdecydowanie nie takich wyników oczekiwali zawodnicy i kibice zarówno Izako Boars jak i Team Kinguin po dzisiejszych spotkaniach, kończących fazę grupową ESL Mistrzostw Polski CS: GO.

Obie drużyny rozgrywały po dwa spotkania ostatniej kolejki Mistrzostw Polski – Izako Boars z Pompa Team Black, a Kinguin z liderującym w tabeli AGO Gaming. Skąd nagle wzięła się Pompa Team Black, skoro skład został rozwiązany jakiś czas temu? Team Black co prawda oficjalnie przestał istnieć, ale zawodnicy mieli prawo dograć jeszcze ten sezon MP w starym składzie. Ale wróćmy do dzisiejszych pojedynków – starcie Pompy z Izako Boars było niezwykle jednostronne i nie pomogła tu nawet obecność twórcy organizacji w składzie. Pierwsze spotkanie, rozgrywane na mapie Overpass, Dziki przegrały do 8, natomiast w drugim nastąpił istny pogrom – do 3 rund.
Niewiele różniący się przebieg miało drugie spotkanie. Najpierw, na mapie Inferno, AGO Gaming rozniosło Kinguin 16:3, by nieco bardziej oszczędzić ich w drugim spotkaniu, na mapie Mirage, które zakończyło się wynikiem 7:16 dla AGO. Wcześniej zawodnicy tej drużyny pokonali dwukrotnie gamENERGY 16:3 na Train i 16:14 na Cache.
Tym samym dwiema drużynami, które są już pewne gry na finałach w Łodzi są właśnie AGO Gaming oraz PRIDE, a Kinguin utrudniło sobie zadanie po dzisiejszych porażkach i będzie musiało jeszcze rozegrać online’owe ćwierćfinały.

Mecze ostatniej kolejki ESL MP CS: GO:

AGO Gaming vs. gamENERGY – 16:3, 16:14
AGO Gaming vs. Kinguin – 16:3, 16:7
Pompa Team Black vs. Izako Boars – 16:8, 16:3

Tabela:
Screenshot 2017-08-30 08-17-27