Artykuły
22.08.2017 21:43

Blizzard Entertainment prezentuje niesamowitą, nową zawartość na Gamescom 2017

Najnowsze wersje World of Warcraft®, Overwatch®, Hearthstone®, Heroes of the Storm®, StarCraft® II, StarCraft®: Remastered oraz Diablo® III będą dostępne w Kolonii w dniach 22-26 sierpnia.

Przygotujcie się na napór nieumarłych armii, potwornych zergów, krwiożerczych demonów oraz wojowników pustkowi! Dziś spółka Blizzard Entertainment ujawniła nową zawartość do wielu swoich gier. Nowości będzie można wypróbować w strefie Blizzarda na targach gamescom 2017 w niemieckiej Kolonii. Wideo „Blizzard na gamescom 2017 – zapowiedź” jest już dostępne na kanale www.youtube.com/blizzard (odnośnik w j. angielskim), dzięki czemu gracze z całego świata mogą zobaczyć, co Blizzard zaprezentuje na największych europejskich targach gier – od wtorku, 22 sierpnia do soboty, 26 sierpnia.

Ponadto w środę, 23 sierpnia o godz. 18:00 czasu polskiego, twórcy gier Blizzarda wejdą na główną scenę strefy Blizzarda, by omówić szczegółowo gry i pokazać nowe filmiki oraz pozostałą nową zawartość podczas ceremonii premierowej – do obejrzenia na żywo w serwisie Twitch oraz na stronie http://gamescom.blizzard.com.

Goście odwiedzający strefę Blizzarda na targach gamescom w hali nr 7 centrum wystawowego Koelnmesse będą mogli zagrać w najnowsze wersje gier Heroes of the Storm®, StarCraft® II, StarCraft®: Remastered, World of Warcraft®, Hearthstone®, Overwatch® i Diablo® III.

Heroes of the Storm

Najnowszym bohaterem, który wkroczy do Nexusa, jest z dawna wyczekiwany Kel’Thuzad – nieumarły Władca Naxxramas prosto z uniwersum Warcrafta. Będzie on po raz pierwszy dostępny do gry właśnie na targach. Dodatkowe informacje o tej postaci zostaną ujawnione podczas ceremonii premierowej Blizzarda w środę, 23 sierpnia.

Gracze Heroes of the Storm będą mogli zobaczyć na targach gamescom 2017 nowe skórki, w tym Sonię – Rycerza Śmierci, Jainę – Upiorną Władczynię oraz Zagarę – Władczynię Krypty.

Znani przedstawiciele społeczności i zawodowi gracze będą rywalizować na głównej scenie w meczach pokazowych transmitowanych na żywo podczas Heroes of the Storm: Showdown. Team Liquid oraz Team Expert zmierzą się ze sobą w środę, 23 sierpnia, a znani niemieccy youtuberzy ApeCrime oraz PietSmiet skrzyżują klawiatury w piątek, 25 sierpnia – więcej szczegółów można znaleźć w naszym artykule na blogu.

StarCraft

W strefie Blizzarda będzie można wypróbować w grze Przywódcę Stada Pierwotnych – Dehakę – najnowszego dowódcę zergów w trybie współpracy w Starcraft II.

Uczestnicy targów gamescom będą mogli także zagrać w StarCraft: Remastered – niedawno wydaną zmodernizowaną wersję obsypanej nagrodami klasyki gatunku strategii czasu rzeczywistego wraz z dodatkiem Brood War®.

World of Warcraft

Gracze będą mogli połączyć siły z innymi uczestnikami targów gamescom i razem wybrać się w podróż na Argus. Czekają tam na nich podziemia z nadchodzącej aktualizacji 7.3 do World of Warcraft. Szczegółowe informacje na temat tej aktualizacji z nową zawartością przedstawimy podczas ceremonii premierowej Blizzarda w środę, 23 sierpnia.

Ponadto 12 najlepszych europejskich drużyn z Areny w World of Warcraft będzie walczyć na scenie w finałach WoW® European Championship o nagrody z puli 100 000 USD i szansę na awans do finałów WoW Arena World Championship, które zostaną rozegrane na BlizzConie pod koniec tego roku. Więcej informacji można znaleźć w naszym artykule na blogu.

Goście odwiedzający strefę Blizzarda będą mogli wziąć udział w Festynie Lunomroku na żywo, w ramach którego przygotowaliśmy takie atrakcje jak stoisko z makijażem malowanym aerografem oraz stanowisko fotograficzne z najbardziej znanymi postaciami i przedmiotami z World of Warcraft.

Hearthstone

Na targach gamescom gracze w Hearthstone będą mogli zapoznać się z nowymi funkcjami Fireside Gathering i połączyć siły w całkiem nowym rodzaju Bójki przy kominku – grupowym rajdzie na Króla Lisza.

W piątek i sobotę, 25 i 26 sierpnia, podczas transmitowanych na żywo ze sceny Hearthstone finałów Hearthstone Global Games, dowiemy się, z którego kraju wywodzą się najlepsi gracze na świecie – więcej szczegółów znajdziecie na naszym blogu.

Z okazji premiery najnowszego dodatku do Hearthstone – Rycerze Mroźnego Tronu™ – gracze będą mogli zasmakować w Kolonii darmowych lodowych smakołyków oraz wziąć udział w atrakcjach związanych z Hearthstone podczas miejskiego festynu gamescom. W dniach 25 i 26 sierpnia, w godzinach 15:00-23:00, furgonetka z lodami Hearthstone dotrze do ostatniego przystanku w ramach europejskiej trasy Cytadela Korony Lodów.

Overwatch

Odwiedzający strefę Blizzarda będą mogli po raz pierwszy zagrać na nowej mapie w Overwatch. Junkertown to nieczynne omnium, obecnie rządzone przez frakcję Śmieciarzy, dawniej dom Wieprza oraz Złomiarza. Więcej o poczynaniach tej dwójki można dowiedzieć się z filmiku „Junkertown: Plan”, zaś o mapie – z jej zwiastuna.

Światowa premiera nowego krótkiego filmu animowanego z uniwersum Overwatch odbędzie się na naszej scenie głównej i będzie transmitowana na żywo w środę, 23 sierpnia podczas ceremonii premierowej Blizzarda.

Diablo III

Uczestnicy targów gamescom będą też mogli przejąć dowodzenie nad legionami ożywionych trupów i zapanować nad mrocznymi mocami w strefie Blizzarda dzięki pakietowi Przebudzenie Nekromantów do Diablo III na PC i PlayStation 4.

Poza wspomnianymi wyżej grami i atrakcjami na uczestników targów gamescom czeka także szereg wydarzeń na głównej scenie Blizzarda, m.in. uwielbiane przez fanów konkursy tańca i cosplayu, mecze pokazowe, sesje autografów z twórcami gier, quizy i nie tylko! W czwartek, 24 sierpnia oraz piątek, 25 sierpnia o godz. 18:00 czasu polskiego odbędą się koncerty orkiestry Video Games Live. Pełny harmonogram można znaleźć na stronie http://gamescom.blizzard.com.

Uczestnicy targów gamescom mogą także zdobyć niesamowite fanty Blizzarda, w tym nowe przedmioty dostępne wyłącznie na tych targach. Będą one dostępne w sklepie Blizzarda w hali nr 5 – więcej szczegółów w artykule na naszym blogu.

Osoby, które nie zdołają dotrzeć na targi gamescom 2017, będą mogły oglądać codzienne transmisje na żywo na stronie gamescom Blizzarda. Transmisje na żywo ze strefy Blizzarda będą też prowadzić znani streamerzy – więcej na ten temat na wspomnianej wyżej stronie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat aktywności spółki Blizzard na targach gamescom 2017, zapraszamy na stronę http://gamescom.blizzard.com. Warto też obserwować nasze kanały w mediach społecznościowych, gdzie będą publikowane najnowsze wieści z wydarzenia. Zestawy prasowe dla każdej z gier można znaleźć na http://blizzard.gamespress.com.

Obejrzyj zapowiedź na www.youtube.com/blizzard