Counter Strike: GO
21.08.2017 08:36

Olofmeister w barwach FaZe Clan!

Niemal od początku wakacyjnej przerwy zaczęły się pojawiać plotki o zmianie barw klubowych przez Olofa „olofmeistera” Kajbjera. Francuski serwis flickshot.fr łączył Szweda z przebudowywanym FaZe Clan – teraz plotki w końcu znalazły swoje oficjalne potwierdzenie.

Wygląda na to, że po sromotnej klęsce, jaką dla FaZe był krakowski major (przypomnijmy – team odpadł po fazie grupowej bez ani jednej wygranej) szefostwo organizacji zaplanowało niemal całkowite odświeżenie składu. Trzeba przyznać, że nowy line-up robi ogromne wrażenie, a wygląda następująco:

  • Finn „karrigan” Andersen
  • Nikola „NiKo” Kovač
  • Håvard „rain” Nygaard
  • Ladislav „GuardiaN” Kovács
  • Olof „olofmeister” Kajbjer

Olofmeister zastąpi w nowej drużynie Kioshime, który wydaje się nie być szczególnie zadowolony z takiego obrotu spraw – na Twitterze wystosował wiadomość, która w swobodnym tłumaczeniu mówi „No cóż, nie po raz pierwszy zostałem wystawiony”. Jak natomiast pójdzie olofmeisterowi w nowej drużynie przekonamy się już jutro, kiedy to wystartują mecze kolejnego sezonu ESL Pro League, a olofmeister i FaZe zmierzą się z G2 Esports. Jeśli zaś chodzi o fnatic, to olofa w drużynie zastąpi Maikil „Golden” Selim – zawodnik do tej pory reprezentujący fnatic academy. Jest to chyba pierwszy przypadek w historii, kiedy zawodnik drużyny „juniorskiej’ dostał promocję do „seniorskiego” składu.

AKTUALIZACJA: Potwierdziły się również informacje o przejściu Dennisa z fnatic do GODSENT.