Artykuły
18.08.2017 10:56

Blizzard Entertainment na Gamescom 2017

W przyszłym tygodniu Blizzard ponownie pojawi się w Niemczech na Gamescom 2017 w Kolonii! Są to najpopularniejsze w Europie targi dla twórców i społeczności gier wideo. W tym roku odbywają się w dniach 22-26 sierpnia i pojawimy się na nich, żeby zapewnić wszystkim widowisko, jakiego jeszcze nie było.

Na początek pokażemy SPECJALNY ZWIASTUN grywalnej zawartości, którą zaprezentujemy podczas tego wydarzenia. Zarezerwuj sobie czas w PONIEDZIAŁEK, 21 SIERPNIA O GODZ. 18:00 CZASU POLSKIEGO i wejdź na YouTube, aby obejrzeć film:

W ŚRODĘ, 23 SIERPNIA O GODZ. 18:00 CZASU POLSKIEGO członkowie naszych zespołów deweloperskich wystąpią na scenie głównej podczas CEREMONII PREMIEROWEJ BLIZZARDA. Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzimy na http://gamescom.blizzard.com.
Goście odwiedzający stoisko Blizzarda na targach gamescom w hali nr 7 centrum wystawowego Koelnmess będą mogli zagrać w najnowsze wersje gier Overwatch, Hearthstone, World of Warcraft, of the Storm, StarCraft II, Starcraft: Remastered i Diablo III. Rzecz jasna przygotowaliśmy
też niesamowity program rozrywkowy, w tym KONKURS KOSTIUMÓW BLIZZARDA, a także dwa koncerty orkiestry VIDEO GAMES LIVE. Transmisje na żywo z tych oraz innych wydarzeń będzie można obejrzeć na powyższej stronie internetowej.

Pełen kalendarz zaplanowanych atrakcji jest już dostępny na http://gamescom.blizzard.com, a informacje na temat poszczególnych gier znajdziesz poniżej.

OVERWATCH

* Światowa premiera nowego KRÓTKIEGO FILMU ANIMOWANEGO Z UNIWERSUM OVERWATCH odbędzie się na naszej scenie głównej i będzie transmitowana na żywo w środę, 23 sierpnia podczas ceremonii premierowej Blizzarda.
* Goście odwiedzający stoisko Blizzarda będą mogli zobaczyć NAJNOWSZĄ MAPĘ W OVERWATCH, więc obejrzyj nasz zwiastun w poniedziałek, 21 sierpnia, kiedy ujawnimy szczegółowe informacje na jej temat.

HEARTHSTONE

* Na targach gamescom gracze w Hearthstone będą mogli zapoznać się z nowymi funkcjami Fireside Gathering i połączyć siły w całkiem nowym rodzaju Bójki drużynowej – GRUPOWEGO RAJDU NA KRÓLA LISZA.
* W piątek i sobotę, 25-26 sierpnia, podczas transmitowanych na żywo ze sceny Hearthstone finałów HEARTHSTONE GLOBAL GAMES, dowiemy się, z którego kraju wywodzą się najlepsi gracze na świecie. Wybierz swojego mistrza, aby wygrać pakiet kart i oglądaj ten turniej podczas transmisji na żywo na stronie www.twitch.tv/playhearthstone (odnośnik w j. angielskim).

WORLD OF WARCRAFT

* Gracze będą mogli zebrać się z innymi uczestnikami targów gamescom i zmierzyć się z podziemiami z NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI 7.3 W WORLD OF WARCRAFT. Szczegółowe informacje na temat tej aktualizacji z nową zawartością przedstawimy na scenie oraz podczas transmisji na żywo z ceremonii premierowej Blizzarda.
* Ponadto 12 najlepszych europejskich drużyn z Areny zawalczy na scenie w finałach World of Warcraft WOW EUROPEAN CHAMPIONSHIP FINALS o nagrody z puli 100 000 USD i szansę na przejście do finałów WoW Arena World Championship na BlizzConie. Oglądaj transmisję na żywo na https://www.twitch.tv/warcraft (odnośnik w j. angielskim).

HEROES OF THE STORM

* Goście odwiedzający stoisko Blizzarda będą mogli wypróbować naszego NAJNOWSZEGO BOHATERA. Szczegółowe informacje na ten temat podamy w zwiastunie w poniedziałek, 21 sierpnia.
* Podczas HEROES OF THE STORM: SHOWDOWN pojawią się gwiazdy społeczności i zawodowi gracze, którzy zmierzą się na żywo podczas meczów pokazowych na naszej scenie głównej. W środę, 23 sierpnia zmierzą się między innymi Team Liquid i Team expert, a w piątek, 25
sierpnia wystąpią znani niemieccy YouTuberzy APECRIME i PIETSMIET.

STARCRAFT

* W strefie Blizzarda będzie można po raz pierwszy zagrać NAJNOWSZYM DOWÓDCĄ DO MISJI W TRYBIE WSPÓŁPRACY, więc obejrzyj nasz zwiastun w poniedziałek, 21 sierpnia, kiedy ujawnimy szczegółowe informacje na ten temat.
* W hali wystawowej będzie można zagrać w STARCRAFT: REMASTERED – właśnie wydaną, gruntownie zmodernizowaną wersję obsypanej nagrodami klasyki gatunku strategii czasu rzeczywistego wraz z dodatkiem Brood War.

DIABLO III

* Uczestnicy targów Gamescom 2017 będą też mogli przejąć dowodzenie nad legionami ożywionych trupów i zapanować nad mrocznymi mocami dzięki pakietowi PRZEBUDZENIE NEKROMANTÓW do Diablo III na PC i PlayStation 4.

I WIELE WIĘCEJ…

Na naszej scenie głównej możesz się spodziewać słynnych zawodów tanecznych i kostiumowych, akcji rozdawania autografów, quizów, konkursów i wielu innych atrakcji, w tym koncertów orkiestry Video Games Live w czwartek, 24 i piątek, 25 sierpnia o godz. 18:00. Pełny
kalendarz wydarzeń znajdziesz na stronie http://gamescom.blizzard.com.

Oprócz wszystkich wymienionych wydarzeń uczestnicy targów Gamescom będą mogli zdobyć niesamowite fanty Blizzarda, w tym nowe przedmioty dostępne wyłącznie na tych targach. Będą one dostępne w sklepie Blizzarda w hali nr 5.

CODZIENNE TRANSMISJE NA ŻYWO

Gracze, którzy nie zdołają dotrzeć na targi Gamescom 2017, będą mogli oglądać codzienne transmisje na żywo ze sceny Blizzarda na stronie http://gamescom.blizzard.com. Również znani streamerzy będą relacjonować wydarzenia odbywające się na naszym stoisku.
Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej, a najnowsze wiadomości i relacje na żywo z tego wydarzenia będzie można obserwować na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Wkrótce podamy dodatkowe szczegóły dotyczące obecności Blizzarda na targach Gamescom, więc trzymajcie rękę na pulsie!

źródło: informacja prasowa