AGO Gaming
Counter Strike: GO
13.08.2017 23:49

Izako Boars dwukrotnie przegrywa z AGO Gaming w ESL MP

Za nami kolejna kolejka ESL Mistrzostw Polski. W walce o finały w Atlas Arenie w Łodzi dwukrotnie naprzeciwko siebie stanęły m.in. zespoły Izako Boars i AGO Gaming.

Widzowie, którzy śledzili to spotkanie z pewnością musieli zadawać sobie pytanie – czy to Dziki Izaka są w tym meczu tak słabe, czy to AGO Gaming gra tak doskonale. Już za czasów InetKoxTV wiadomo było, że to mocny skład, ale mecz z Izako Boars był wręcz książkowym pokazem rozsądku, kombinatoryki, fake’owania w odpowiednim momencie i wszystkiego tego, co jest konieczne do wygrywania ważnych spotkań. O ile jeszcze pierwsze starcie, rozgrywane na mapie Mirage, mogło do pewnego momentu zapowiadać wygraną Izako Boars – przynajmniej w pierwszej połowie, którą Dziki wygrały 12:3 – o tyle od drugiej rozpoczęła się kompletna dominacja AGO Gaming. Tam Izako Boars wygrało zaledwie jedną rundę, a na drugiej mapie – Overpass – w całym meczu zdobyli zaledwie sześć punktów. Wyglądali tym samym jakby całkowicie uszło z nich powietrze po tym „oddanym” pierwszym spotkaniu, które przecież mieli o włos od wygranej.
W drugim dzisiejszym dwumeczu PACT również dwukrotnie pokonało Solaris Esports – 16:14 i 16:7. Po dzisiejszych wygranych AGO zajmuje 2 miejsce, natomiast Izako Boars są aktualnie na 4. lokacie. Na czele cały czas utrzymuje się PRIDE, a trzecie miejsce na podium zajmuje obecnie Team Kinguin.

ESL Mistrzostwa Polski:
PACT vs. Solaris Esports – 16:14, 16:7
AGO Gaming vs. Izako Boars – 16:13, 16:6