Artykuły
11.08.2017 20:36

Wargaming i VRTech nawiązują współpracę, aby tworzyć atrakcyjne treści VR

Wargaming informuje o zawartej umowie z firmą VRTech koncentrującą się na technologii wirtualnej rzeczywistości. Współpraca połączy rozwiązania wirtualnej rzeczywistości z grami komputerowymi i efektami specjalnymi. Firmy celują w dostarczanie wspólnych inicjatyw na rynek europejski.

Planujemy zmienić percepcję wirtualnej rzeczywistości z jednorazowego doświadczenia do bycia źródłem zabawy i rozrywki, do której będzie się wracać.” mówi Aleksandr Zezulin, dyrektor operacji R&D w Wargaming. „Przeniesienie wirtualnej rzeczywistości na nowy poziom to dla nas szansa, na której chcemy się skupić,”

„Cieszymy się ze strategicznego partnerstwa z Wargaming,” dodaje Yuri Krylov, prezes firmy. „Wspólnie mamy możliwość zmiany rynku wirtualnej rzeczywistości.”

VRTech jest znany z dostarczania rozwiązań związanych z wirtualną rzeczywistością takich jak CinemaVR i PolygonVR. Ich stoiska VR działają już w ponad 20 największych sieciach handlowych w Rosji. Pierwsze europejskie pokazy wymienionych technologii odbędą się podczas targów gamescom 2017 – hala 2.2, stoisko D-022, sekcja biznesowa. Więcej informacji znajduje się pod adresem – http://vrtech.global/index_eng.html