World of Tanks
01.04.2016 12:37

ZABIERZ SWÓJ CZOŁG NAD MORZE, OKRĘT DO JACUZZI, ZAGRAJ W BILARD NA KSIĘŻYCU

Dzisiaj jest to zwyczajowy dzień na rozmaite, lepsze lub zazwyczaj gorsze, żarty… W tym roku zamiast tego proponujemy specjalne wydarzenia w naszych tytułach dla wszystkich graczy!

W World of Tanks na PC zakładamy pierwszą kolonię na Księżycu. Wsiadacie za stery kosmicznego czołgu IS 8-BALL i staracie się staranować innych graczy tak, aby kraterów na mapie przypominających bilardowe łuzy. Księżyc to oczywiście również inna grawitacja, anomalie kosmiczne i deszcze meteorytów. Aby zagrać w tym niecodziennym trybie (dostępny od 1 do 5 kwietnia) wystarczy wybrać wspomniany czołg i kliknąć przycisk „bitwa”.

World of Warships z szerokich mórz i oceanów przenosi się do… jacuzzi. Na specjalnej mapie kierujemy okrętem znanym z animowanej serii „Kapitan zła rada” i walczymy przeciwko innym graczom. Aby uruchomić ten tryb (dostępny do 1 do 11 kwietnia) wystarczy w porcie wybrać jeden z czterech specjalnie przygotowanych okrętów – Pokeboat (Japonia), Botishkaff (Rosja), Das Boot (Niemcy) lub Bottlesheep (USA). Rybka i tytułowy kapitan są dołączeni do zestawu.

 

A jeśli gracie w World of Tanks na konsolach Xbox One lub Playstation 4 to wskoczcie za stery czołgo-okrętu HMS TOG II i wypłyńcie/pojedźcie* (*niepotrzebne skreślić) na bitwy 7 na 7 graczy i zalejcie niebo pociskami. Kiedy wybierzecie tę maszynę garaż zostanie zalany wodą i dołączycie do walki. HMS TOG II czeka w garażu na wszystkich dotychczasowych graczy, a nowi gracze którzy po raz pierwszy pobiorą grę wystarczy, że rozegrają jedną bitwę, a po niej będą mieli dostęp do tego pojazdu.

Wesołego 1 kwietnia, dobrej zabawy!