Counter Strike: GO
07.08.2017 21:50

Pompa Team kolejną drużyną, która rezygnuje z drugiego składu

Pompa Team jako kolejna drużyna w Polsce rezygnuje z popularnego jeszcze parę miesięcy temu trendu tworzenia dwóch i więcej składów.

Pierwszą organizacją, która postanowiła wykonać ten krok był PACT. Teraz w ich ślady idzie Pompa Team, która zrezygnowała z usług trzech zawodników Team Black. Można z tego wywnioskować, że dojdzie do wymieszania składów między oboma zespołami. Na ile wpływ na to miały wyniki – nie wiadomo, ale ze sporą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, że zarówno  w przypadku PACT-u jak i Pompy rezygnacja z dwóch składów była wywołana warunkami uczestnictwa w Elidze. Jednym z nich było właśnie utrzymywanie i wystawienie do rozgrywek tylko jednego zespołu. Jaki będzie ostateczny, nowy skład drużyny powinniśmy się dowiedzieć już w ciągu kilku kolejnych dni, kiedy to ma pojawić się oficjalne oświadczenie organizacji.
UPDATE: Poznaliśmy więcej szczegółów, organizację opuścili mono, Markoś i mynio, na pewno pozostają darko oraz ponczek, ale wciąż nie wiadomo dokładnie jakie będą ich dalsze losy.