World of Tanks
24.03.2016 13:14

WORLD OF TANKS BLITZ – DZIŚ PREMIERA GRY NA MAC OS X

Wargaming z duma informuje, iż World of Tanks Blitz zadebiutowało dziś na Mac OS X czyniąc z gry tytuł prawdziwie multiplatformowy. Dotychczasowe 40 milionów graczy tej wersji World of Tanks (dynamiczne walki 7 na 7) będzie mogło znaleźć nowych przyjaciół i przeciwników w bitwach pomiędzy użytkownikami iOS, Android i Windows 10.

Aby zapewnić największą przyjemność z gry i równe szanse bez względu na preferowane urządzenie (smartfon, tablet czy komputer stacjonarny), gracze mobilni są łączeni w ramach systemów operacyjnych iOS, Android i Windows 10, natomiast zwolennicy klawiatur i myszek powalczą na Mac OS X wraz z czołgistami skupionymi w Win10 PC. Minimalne wymagania sprzętowe to system operacyjny Mac OS X 10.9 Mavericks lup późniejszy i 2 GB RAM w urządzeniu (lista obsługiwanych komputerów Mac dostępna tutaj)

„Cieszymy się, że wyjątkowa rozgrywka, jaką oferuje World of Tanks Blitz, jest wreszcie dostępna dla społeczności skupionej wokół komputerów Apple,” mówi Andrey Ryabovol, dyrektor wydawniczy. „Jest to pierwsza gra w historii formy Wargaming na tą platformę sprzętową, także duże gratulacje dla całego zespołu.”