Quake
31.07.2017 23:41

Natus Vincere powołuje dywizję Quake Champions

Natus Vincere, a dokładniej mówiąc, ich dywizja CS: GO jest ostatnio wstrząsana efektami nieudanego krakowskiego Majora, ale szefostwo organizacji nie ustaje w staraniach by było o nich głośno w całym – nie tylko CS-owym – esportowym świecie. Krokiem ku temu ma być powołanie nowej dywizji, która ma przynieść zwycięstwa w Quake Champions.

Zawodnikiem reprezentującym barwy Na`Vi w Quake Champions będzie Anton „Cooller” Singov. To zawodnik z ogromnym, esportowym doświadczeniem, które sięga początku XXI wieku oraz trzeciej odsłony serii. Z jego osiągnięć należy wymienić chociażby 3. miejsce na QuakeCon w 2004 roku. W międzyczasie rywalizował również w turniejach Overwatch, a więc cały czas pozostawał aktywnym zawodnikiem. Jako reprezentant Misfits w tej grze wygrał DreamHacka Winter 2016.
Rosjanin ma już za sobą debiut – i to niezwykle udany – w nowych barwach. Wygrał turniej Quake Champions MediaMarkt Tournament, gdzie oprócz mistrzowskiego tytułu zdobył nagrodę pieniężną w wysokości 1250 dolarów. Jego przeciwnikiem był m.in. reprezentant Virtus.pro, która to organizacja również postanowiła zainteresować się bliżej nową odsłoną Quake’a.